Füsioterapeudid ja tehnikud

Invaabi keskuse füsioterapeut

Margit Mäll

Füsioterapeut

Personaaltellimused

Margit aitab leida ja tellib sobivad abivahendid, mida pole ITAKi tavavalikus. Margit annab ka soovitusi ja nõu lamatiste ennetamiseks ning voodihaige liigutamiseks ja hooldamiseks.


737 0093margit@itak.ee


Aili Lopman

Füsioterapeut

Abivahendite kohandamine

Kui soovid abivahendit või vajad nõu abivahendi taotlemise kohta, siis võta ühendust Ailiga. Füsioterapeut Aili aitab leida sobiva abivahendi, kohandab selle koos tehnikuga ning juhendab abivahendit õigesti kasutama. 


737 0096aili.lopman@itak.ee

Abivahendite keskuse tehnik Tõnis Vihmand

Tõnis Vihmand

Abivahendi tehnik

Laenutus ja transport

Kui vajad lisainfot laenutuses olevate abivahendite kohta või soovid neid endale teeninduspunkti või koju tellida, siis võta ühendust Tõnisega. Tõnis nõustab ka ratastooli valimisel.


737 0079tonis@itak.ee


Raivo Park

Abivahendi tehnik

Remont ja hooldus

Abivahendite remonti ja varuosasid puudutavate küsimuste puhul võta ühendust Raivoga. Raivo tegeleb ka elektriliste ratastoolide ja voodite hooldamise ja parandamisega.


737 0095 / 53 300 708raivo@itak.ee



Klienditugi ja tooteinfo


Sigrid Salm

Soodustusinfo

Erimenetlused ja järjekorrad

Soodustusi, järjekordi ja erimenetlusi puudutavate küsimustega pöördu Sigridi poole.


737 0094sigrid@itak.ee


Kerli Limberg

E-pood ja turundus

Koolitused ja infopäevad

Kui sul on küsimusi e-poe kohta või soovid kutsuda ITAKi spetsialiste enda organisatsiooni abivahendeid tutvustama, siis võta ühendust Kerliga.


737 0077kerli@itak.ee


Eike Uibopuu

Tooteinfo ja tellimine

Välishanked ja hinnapakkumised

Kui soovid asutusele hinnapakkumist või sellist abivahendit, mida meie tavavalikus ei ole, siis võta ühendust Eikega.


737 0098eike@itak.ee


Aili Hallik

Kaupade saadavus

Laohaldus ja tellimused

Kui soovid infot endale huvipakkuva toote saadavuse kohta, võta ühendust Ailiga. 


737 0076aili@itak.ee

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST








KLIENDITUGI

ESMASPÄEV-REEDE 9-17
tel. 737 00 70
info@itak.ee


E-POOD JA TOOTED

ESMASPÄEV-REEDE 9-17
tel. 737 00 77
epood@itak.ee



OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2017 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Krudin