fbpx

Tena Lady kampaania!

02/05/2018 0
ITAK.jpg

Tervelt 2 kuud Tena Lady sidemetele sooduskampaania!

Põiepidamatuse probleem on väga levinud ning sellega seoses võib vaja minna spetsiaalseid abivahendeid.

Tena Lady sidemed on mõeldud just spetsiaalselt naise keha jaoks. Sidemed on diskreetsed ning ei ole riiete all märgatavad. Uriinipidamatuse sidemetel on kleepriba, mis kinnitab sideme kindlalt aluspesu külge, nii et saate muretult oma toimetusi jätkata. Sidemed on pakitud mugavalt ühekaupa, mis muudab nende kaasaskandmise ja äraviskamise diskreetseks.

Anatoomilise kujuga side järgib kehakontuure ja liibub kindlalt keha vastu, tagades terveks päevaks mugava, kuiva ning kindla enesetunde.

TENA Lady on naise keha järgi loodud side, et diskreetselt ja mugavalt sobituda teie kehakujuga. TENA Lady pakub suurepärast kaitset, mugavust ja diskreetsust. TENA Lady sidemed on asümmeetrilise kujuga, sobitumaks teie kehakujuga, et saaksite tunda end vabalt ja mõelda meeldivamatele asjadele.

Kolmekordne kaitse – lekete, lõhna ja niiskustunde eest. Kõik TENA Lady tooted pakuvad teile kolmekordset kaitset lekete, lõhna ja niiskustunde eest. Võimaldab teil tunda end kindlalt nii päeval kui ööl.

Dermatoloogiliselt testitud. Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud ning nahasõbralikud.

Siidpehme pealispind on naha vastas eriti õrn ja kuiv. Kuiv nahapind on tähtis värskustunde saavutamiseks ja naha kaitsmiseks. TENA Lady sidemetel on siidpehme tekstiilitaoline pealispind, mis imab niiskuse hetkega. TENA Lady sidemed tagavad teile kuiva ja kindla tunde.

Lõhnakontrollisüsteem kindlustunde tagamiseks. Ärge laske uriinilekkel oma elu häirida! TENA Lady sidemetel on lõhnakontrollisüsteem ainulaadsete Active Micro Fresh pärlitega, mis takistavad ebameeldiva lõhna teket. TENA Lady hoiab teid alati värske ja enesekindlana.

Ühekaupa pakitud Easy Wrap pakendis. TENA Lady side on ühekaupa pakitud Easy Wrap pakendisse ja seda on lihtne käekotis või taskus kaasas kanda. TENA Lady sidemeid on lihtne kaasas kanda ja kasutamise järgselt ära visata.

 

Kõikides ITAKi teeninduspunktides ja e-poes kõik Tena Lady sidemed -20% 

Vaata siit!

Kampaania kestab 1.05-30.06.2018


Jäta kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on tähistatud *


Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD