fbpx

Tena Men -20% kampaania!

01/04/2019 0
tena-1.png

TERVE APRILLIKUU KEHTIB TENA MEN PESUKAITSMETELE, SIDEMETELE JA IMAVALE ALUSPESULE -20% SOODUSTUS!

Pakkumine kehtib kõikides ITAKi teeninduspunktides üle Eesti ja e-poes https://pood.itak.ee/

Põiepidamatuse probleem on meeste seas tegelikult väga levinud – iga kümnes mees kannatab mingil eluperioodil uriinipidamatuse all ning sellega seoses võivad nad vajada spetsiaalseid abivahendeid.

Meeste uriinipidamatusel võib olla mitmeid põhjuseid, üks levinumaid on suurenenud eesnääre. Kõige sagedamalt esinev uriinipidamatuse sümptom on pidev tilkumine. Mehed võivad vajada spetsiaalseid sidemeid vanuse kasvades ning ajutiselt ka pärast eesnäärme lõikust. Uriinipidamatusel on meeste elukvaliteedile suur mõju ning on oluline, et pidamatuse korral kasutatakse spetsiaalselt selleks mõeldud sidemeid. Meeste uriinipidamatuse sidemed on diskreetsed, lasevad õhku läbi ning hoiavad eemal ka ebameeldiva lõhna.

MIKS ON OLULINE KASUTADA SPETSIAALSEID URIINIPIDAMATUSE SIDEMEID?

Meeste sidemete kuju on mõeldud just spetsiaalselt meeste keha jaoks. Sidemed on diskreetsed ning ei ole riiete all märgatavad. Uriinipidamatuse sidemetel on kleepriba, mis kinnitab sideme kindlalt aluspesu külge. Paljud sidemed on pakitud mugavalt ühekaupa, mis muudab nende kaasaskandmise ja äraviskamise diskreetseks. Anatoomilise kujuga side järgib kehakontuure ja liibub kindlalt keha vastu, tagades terveks päevaks mugava, kuiva ning kindla enesetunde.

VAATA KAMPAANIATOOTEID SIIT

Kampaania kestab 1.04-30.04.2019


Jäta kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on tähistatud *


Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD