Harkkepid

ISO kood: 12.03.16

Lehvikusarnaselt konstrueeritud kolme või nelja toejalaga harkkepp pakub kõndimisel rohkem stabiilsust kui tavaline jalutuskepp. Harkkeppid võetakse kasutusele tavalise jalutuskepi asemel, kui tasakaal on häirunud ja inimene vajab kõnnil rohkem toetust. Harkkepp võimaldab iseseisvalt kõndida inimesel, kellel on püstise kehaasendi säilitamine raske.

Harkkepid on turvalisemad  kui küünarkepid, sest kepp ise püsib püsti, mis annab turvalisuse tunde. Soovitame kasutada harkkeppe paaris. Tagatud on kõrge stabiilsus ja libisemistakistus. Käepideme kõrgus on reguleeritav nupusüsteemiga, fikseerimine lisakeermega. Ettevaatlik tuleks olla takistustest möödumisel ja kitsamatest ukseavadest läbimisel.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Harkkepi ostmine

  • Riigipoolse soodustusega:
    Abivahendi kaardi omanikule soodustus 50% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
  • Täishinnaga:
    Toodet saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Harkkepi laenutamine

Harkkeppe saab laenutada kõikides ITAKi teeninduspunktides. Laenutamisel puudub riiklik soodustus. NB! Laenutamiseks võta kaasa isikut tõendav dokument.
Laenutamise hind on 0,12 eur/ kalendripäev

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2018 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content