fbpx

Laste funktsionaaltoolid

ISO kood:

Rohkete reguleerimisvõimalustega funktsionaaltool erivajadusega lastele ja noortele. Tool sobib kasutamiseks nii kodus kui ka koolis, pakkudes mobiilsust, stabiilsust kui tuge. Efektiivne seisupidur lihtsustab siirdumist tooli ja ning aktiivset osalemist kooli ja kodustes toimingutes. Tool ,,kasvab koos lapsega“ tänu unikaalsele seljatoe reguleerimisvõimalusele, mis võimaldab muuta istme sügavust. Samuti on võimalus välja vahetada väikseks jäänud selja- ja istmepadi.

Vaata videost, kuidas tooli kasutada:

Lisainfo saamiseks võtke ühendust meie spetsialisti Margitiga 737 00 93 / margit@itak.ee 

Laste funktsionaaltoolid komplekteeritakse lähtudes lapse/noore individuaalsetest vajadustest. Valikus on erineva suuruse ja kujuga ergonoomilisi kehakontuure järgivad memory-vahuga kaetud selja- ja istmepatju, mis valitakse koostöös füsioterapeudiga. Selja- ja istmepadja katted on eemaldatavad ning masinpestavad. Võimalus tellida ka veekindel kate inkontinentsuse korral. Võimalik lisada peatugi, abduktsioonipadi ja küljetoed, vaagna- või kehatüve fikseerimisrihmad, tegeluslaud.

Täishinnaga:
Funktsionaaltoole saab osta täishinnaga ITAKi Tartu teeninduspunktist. Võimalik tellida ka teistesse teeninduspunktidesse. 

Komplektsus ja hind kujuneb vastavalt vajadusele. 


Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Laste funktsionaaltoolid”

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD