fbpx

Libistamislauad

ISO kood: 12.31.03.01

Libistuslaud on siirdumist lihtsustav abivahend, kus end nihutades on kerge siirduda ratastoolilt voodisse ja tagasi või muuta istumiskohta mistahes tasapinna vahel, näiteks tool, wc-tool, voodi. Libistuslauaga saab end nihutades liikuda ühelt istmelt teisele ilma püsti tõusmata. Sel viisil saab liikumishäirega inimene vahetada istumiskohta sõltumata abistajast. Veenduge, et tasapindade kõrguse vahe ei ohustaks turvalist libistuslaua kasutamist. Libistuslaua mõlemad otsad peavad asetsema kindlalt tugevatel aluspindadel. Tühimik toepindade vahel võib olla kuni 20 cm, mitte rohkem.

Erinevad libistuslauad:

  • Libistamislaud Butterfly koos sellele kinnituva libilinaga sobib suure kehakaaluga inimesele.
  • Libistamislaud Dolphin on unikaalne libistuslaud, millel istudes on võimalik end libistada ratastoolilt wc-toolile ja tagasi.
  • Libistamislaud Swereco on valmistatud polüpropüleen-plastikust ja on hästi painduv. Libistuslaua materjal on sile, tekitab väga vähest hõõrdumist ning aitab liikuda näiteks ratastoolist  voodisse.
  • Libistamislaud Rolko on valmistatud vastupidavast plastikust, sellel on käepidemed ja väljalõige ratastooli ratta jaoks.

Libistamislaua ostmine

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 50% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Toodet saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD