fbpx

Madratsid lamatiste vältimiseks

ISO kood: 04.33.06

Liikumis- ja aktiivsuspiiranguga voodihaige asendit tuleb regulaarselt muuta, et vähendada pikaajalist survet keha riskipiirkondadele. Lamatisi ennetav madrats tagab mugava kehaasendi, leevendab survet keharaskuspunktidele ja vähendab higistamist.  Abivahendite keskuses on erinevaid madratseid, mis sobivad kasutamiseks voodihaige lamatiste ennetamiseks. Inimene, kelle liikumisvõime on langenud ja asendit on raske muuta vajab spetsiaalset madratsit lamatiste ennetamiseks, mis sobib funktsionaalvoodile.

Lamatisi ennetav madrats tuleb valida vastavalt kasutaja kehakaalule, kuid arvestama peab veel teistegi oluliste teguritega nagu liikumisaktiivsus, toitumus, naha niiskus ja voodihaige üldine tervislik seisund.

Madratsil on ümber mittelibisev kate, mis laseb õhku läbi, on vedelikukindel ning tõmblukuga hõlpsasti eemaldatav ja pestav. Spetsiaalsed õhkmadratsid on mõeldud keskmise ning kõrge lamatisriskiga patsientidele lamatiste ärahoimiseks ja raviks.

ITAKi tootevalikus on:

  • kõrge vastupidavusega polüuretaanvahust ja viskoelastsed mitmekihilised madratsid
  • kärg-ja balloonmadratsid
  • väikeste õhkkambritega moodulmadrats (eritellimisel)

 

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 90% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Toodet saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by
Soetamise viis

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD