fbpx

Naha kaitse ja puhastamise vahendid

ISO kood: 09.21

Valikus on erinevaid naha hooldamise ja puhastamise vahendeid. ITAK pakub kolme põhilist: puhastamiseks, desinfitseerimiseks, kaitsmiseks.

Naha puhastamiseks: naha puhastamiseks on tooteid nii veega kui ka ilma veeta pesuks. Pesuained on õrnatoimelised ja nahasõbralikud, mis puhastavad, kaitsevad ning taastavad õrnalt ka kõige tundlikuma naha.

Desinfitseerimiseks: naha ja käte desinfitseerimiseks mõeldud vahendid sobivad tundlikule nahale. Tooted hooldavad ja hoiavad naha pehmena ning elastsena.

Naha kaitsmiseks: naha punetuse jaoks on kreemid, mis jätavad nahale kaitsva kihi ärrituste tekitajate vastu, mis sisalduvad uriinis ja väljaheidetes, lastes nahal samal ajal hingata. Nahka kaitsvad kreemid ennetavad põletikke, hõõrdumiste ja lamatiste teket. Tooteid on ka kuiva naha niisutamiseks ning vereringe parandamiseks ja lihaspinge leevendamiseks.

Naha kaitse ja puhastamise vahendite ostmine

  • Riigipoolse soodustusega:
    Abivahendi kaardi omanikule soodustus 50% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend. NB! Alates 2019. aasta 1. jaanuarist ei saa riigi toel soetada järgmisi tooteid: šampoone, veega mahapestavaid seepe, dušigeele, dušiõlisid, kätekreeme, jalakreeme, näokreeme, silmakreeme, massaažigeele, aktiivgeele, kampriga hüdrogeele ja muid vereringet soodustavaid tooteid.
  • Täishinnaga:
    Erinevaid naha kaitse ja puhastamise vahendeid  saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD