Chat with us, powered by LiveChat

Potikõrgendused

ISO kood: 09.12.15

Potikõrgendused on vajalikud abivahendid liigeseprobleemidega inimesele. Potikõrgendused muudavad lihtsamaks potile istumise ja sealt püsti tõusmise. Potikõrgendused koos käetugedega pakuvad lisatuge ja turvalisust tualetitoimingutel. Potikõrgendused aitavad vältida liiga madalale WC-potile istumist. Potikõrgendused on lihtsalt paigaldatavad ning need sobivad paljudele tualetipottidele. Materjalilt kerged plastikust tooted on lihtsalt puhastatavad.

Erinevad potikõrgendused:

  • Potikõrgendus Contact on valmistatud plastikust, kuid on tekstuurilt pehme ja mugav. Valikus on kaaneta ja kaanega variant.
  • Etac HiLoo ergonoomiliselt disainitud potikõrgendus, millel saab valida erinevat kõrgust. Lisaks on valikus käetugedeta või käetugedega variant, mida saab kergesti üles tõsta. Diskreetne potikõrgendus on stabiilne, lihtsasti puhastatava sileda pinnaga ja efektiivse pritsmekaitsega.

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 80% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Potikõrgendust saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

Soetamise viis

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2019 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content