Chat with us, powered by LiveChat

Potikõrgendused

ISO kood: 09.12.15

Potikõrgendused on vajalikud abivahendid liigeseprobleemidega inimesele. Potikõrgendused muudavad lihtsamaks potile istumise ja sealt püsti tõusmise. Potikõrgendused koos käetugedega pakuvad lisatuge ja turvalisust tualetitoimingutel. Potikõrgendused aitavad vältida liiga madalale WC-potile istumist. Hinnates ära WC-poti kõrguse, on võimalik valida potikõrgendus olenevalt toote mudelist kas 2 cm, 5 cm, 6 cm, 10 cm või 11 cm. Potikõrgendused on lihtsalt paigaldatavad ning need sobivad paljudele tualetipottidele. Materjalilt kerged plastikust tooted on lihtsalt puhastatavad.

Erinevad potikõrgendused:

  • Potikõrgendus Contact on valmistatud plastikust, kuid on tekstuurilt pehme ja mugav. Valikus on kaaneta ja kaanega variant.
  • Potikõrgendus Clipper on plastikmaterjalist wc kõrgendus koos 4 kinnitusklambriga. Potikõrgendus Clipperit on mitu erinevat mudelit, tavalisele istmekõrgendusele lisaks on saadaval kaane ja käetugedega mudel.
  • Etac HiLoo ergonoomiliselt disainitud potikõrgendus, millel saab valida erinevat kõrgust. Lisaks on valikus käetugedeta või käetugedega variant, mida saab kergesti üles tõsta. Diskreetne potikõrgendus on stabiilne, lihtsasti puhastatava sileda pinnaga ja efektiivse pritsmekaitsega.
  • Potikõrgendus Swereco Flush on kõrgendus koos käetugedega. Selle mudeli kõrgused on 2 cm, 5 cm ja 10 cm. Madalal variandil on vähene kõrgenduse funktsioon, kuid käetoed pakuvad suurepärast toetust ja kindlustunnet.
SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Potikõrgenduse ostmine

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 80% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Toodet saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by
Soetamise viis

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2018 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content