Chat with us, powered by LiveChat

Ratastega tualetitoolid

ISO kood: 09.12.03.02

Ratastega tualetitool lihtsustab vähese liikumisvõimega inimesel ja tema hooldajal hoolitseda inimese isikliku hügieeni eest. Ratastega tualetitool on väga praktiline ja mobiilne abivahend, mis aitab igapäevaselt toime tulla nii pesemis- kui wc-toimingutega. Ratastega tualetitool Etac Clean´l  on kõigil neljal rattal pidur ja tagant avanev istumisalus. Tagantpoolt avatud iste võimaldab hooldajal paremat ligipääsu patsiendi hügieeni eest hoolitsemiseks.Võimalik on kasutada tualetitoolil siibrit või lükata tool otse wc-poti kohale.

Ratastega tualetitoolid on erineva kõrgusega: (standard, reguleeritav mudel). Tualetitoolil on jalatugi, mille saab vajadusel lükata istme alla. Käetugesid on võimalik eemaldada või kõrvale keerata.

Ratastega tualetitoolid on kehale meeldivast materjalist, ei ole külm ning tooli pind juhib tänu oma reljeefsusele ära üleliigse vee. Iga detail on disainitud nii, et oleks lihtsam dushi all kasutada nii kasutajale kui ka hooldajale.

Duši-ja tualetitool Etac Clean 24″ ratastool võimaldab kliendil iseseisvalt liikuda pesuruumides ja hakkama saada pesemistoimingutega. Jalatoe reguleerimisega saab kohandada mugava asendi vastavalt kasutaja kehapikkusele.

Ratastega dušitooli ostmine

Täishinnaga:
Toodet saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

Ratastega dušitooli laenutamine

Ratastega dušitooli saab laenutada kõikides ITAKi teeninduspunktides
Laenutamise täishind on 0,50 eur/ kalendripäev. NB! Laenutamiseks võta kaasa isikut tõendav dokument

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2018 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content