Chat with us, powered by LiveChat

Ratastooli seljatoed

ISO kood: 18.10.03

Seljatoe kasutamine koos spetsiaalse istmepadjaga võimaldab ratastooli kasutaja istumisasendit korrigeerida selliselt, et pikema aja jooksul säiliks inimese funktsionaalne tegevusvõime ja mugavus. Ratastooli spetsiaalset seljatuge kasutades tagab see inimesele funktsionaalselt kõige sobivama istumisasendi. Kliendile sobiva ratastooli seljatoe mudeli aitavad kindlaks määrata füsioterapeut ja abivahendi spetsialist.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust meie spetsalisti Andresega: 737 00 99 või andres@itak.ee

Erinevad ratastooli seljatoed:

  • Dynamic NXT  jäik seljatugi on keha kontuuri jälgiva polsterdusega, mis on õhku läbilaskev ja nahasõbralik. Seljatoe kasutamine aitab ära hoida naha hõõrdumise ja lamatiste tekke. Sügavama kontuuriga, külgedelt rohkem toetust pakkuv seljatugi annab rohkem stabiilsust ja võimaldab enam kehaasendit kontrollida.
  • Polüuretaanist viskoelastne seljatugi Kallidos sobib kasutamiseks nii ratastoolis kui kontoritoolis. Viskoelastne seljatugi toetab hea kehaasendi säilimist, ennetab lamatiste teket ja pakub mugavust. Seljatoe kate on õhku läbilaskev, niiskuskindel.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Ratastooli seljatoe ostmine

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 80% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Toodet saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2018 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content