fbpx

Ratastoolipadjad

ISO kood: 18.10.06

Ratastoolipadjad on saadaval mitmes erinevas disainis, põhiline on materjali erinevus: polüuretaanvahtpadjad, mitmekihilised kontuurvahtpadjad, geeliga täidetud padjad, viskoelastsed polüuretaanvahtpadjad, õhkpadjad. Soovitav on arsti ja terapeudiga konsulteerida, milline ratastoolipadi vastab teie personaalsetele vajadustele. Mida rohkem liikumise- ja terviseprobleeme, seda olulisemaks muutub ratastoolipadja valikuprotsess.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust meie spetsialisti Andresega: 737 00 99 või andres@itak.ee

 

Erinevad ratastoolipadjad:

  • Kalli Visko ratastoolipadi on anatoomilise kujuga ja valmistatud viskoelastsest polüuretaanvahust. Kehakuju järgiv ratastoolipadi tagab suurema vaagna stabiilsuse. Ühtlasem survejaotus padjale pakub mugavust õiges asendis istudes, ühtlasi on sel istmepadjal lamatiste vastane toime. Vähenenud liikumisaktiivsus ja pikaajaline istumine igapäevaselt suurendab lamatiste tekkimise riski ja seetõttu on padi vajalik nahakahjustuste ärahoidmisel.
  • Dynamic ratastoolipadjad – BioFit, NüFit ja KülFit  on kõrgekvaliteedilised mitmekihilised vahtpadjad, mille eesmärgiks on naha kaitsmine eriti tundlikes piirkondades ja stabiilsuse, toe ja mugavuse tagamine.
  • Conform Air Cushion õhkpadjad on mõeldud lamatiste ennetamiseks ja raviks. Conform õhkpatja kasutatakse keskmise- ja kõrge lamatiste tekkimise riskiga patsientidel. Padja eriline disain ja tekstuur soodustab normaalset vereringet ning vähendab survet istmikupiirkonnas. Padi koosneb omavahel ühendatud väikestest õhkkambritest. Ratastoolipadjad on valikus erineva suuruse ja kõrgusega.

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 90% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Toodet saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

ISO koodiga 12.22 tehingu teostanud isik ei vaja arstitõendit ratastoolipadja soodusostuks.

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD