Chat with us, powered by LiveChat

Tualetitoolid

ISO kood: 09.12.03.01

Tualetitoolid muudavad liikumisraskustega inimese igapäevased wc toimingud lihtsamaks. Potitooli võib kasutada tualettruumis või asetada see kasutaja voodi kõrvale. Tualetitoolid on reguleeritava kõrgusega ja nii täidavad nad ühtlasi ka potikõrgenduse funktsiooni. Olenevalt mudelist võib tualetitoolil olla seljatugi ja/või käetoed.

Erinevad tualetitoolid:

  • Swift tualetitooli materjaliks on tugev plastik ning alumiinium, mis kindlustab tooli kindla püsimise ebatasastel, kaldus ja märgadel pindadel. Lisaks potitoolile võib seda kasutada veel dušitoolina või wc-poti kõrgendusena. Teleskoopjalgu on võimalik lihtsasti sättida sobivale kõrgusele. Vajadusel saab eemaldada selja- ja käetoed. Potitooli on kerge kokku panna, kasutada ja puhastada.
  • Swereco tualetitool on valmistatud metallist, kaetud valge värviga. Potitool on mõeldud kasutamiseks tualettruumis või voodi kõrval potitoolina. Tualetitooli jalgade kõrgus on reguleeritav, mis annab istmekõrgust muuta kasutajale sobivaks. Kenal ja vastupidaval metallraamiga potitoolil on tugevad metalsed käetoed. Valikus on potitool kasutajale kehakaaluga kuni 160 kg, ja mõõtudelt suurem potitool, mille kandevõime on kuni 300 kg.
  • Etac Clean dushi- ja tualetitool on ratastega mudel. Wc potitoolina koos siibriga võib seda kasutada toas, samuti on võimalik klient sõidutada tualettruumi wc poti kohale. Jalatoe saab keerata istme alla. Käetugesid on võimalik eemaldada või kõrvale keerata. Dushitoolina kasutades saab istumisaluse külge kinnitada spetsiaalse seebialuse.

Tualetitooli ostmine

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 80% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Toodet saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

Tualetitooli laenutamine

Toodet saab laenutada kõikides ITAKi teeninduspunktides
Laenutamise täishind on 0,40-0,47 eur/ kalendripäev. NB! Laenutamiseks võta kaasa isikut tõendav dokument.

Laenutamise soodushind:

  • täiskasvanule: on 0,10-0,17 eur/kalendripäev.
  • lapsele: 0,21-0,28 eur/kalendripäev
  • puudega lapsele: 0,06-0,13 eur/kalendripäev.

NB! Soodustusega laenutamiseks võta kaasa kehtiv arstitõend, isikliku abivahendi kaart, isikut tõendav dokument, puuet tõendav dokument.

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2019 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content