Chat with us, powered by LiveChat

Uriinikogujad ja uriinikotid

ISO kood: 09.27

Valikus on erinevaid uriini kogumiseks mõeldud abivahendeid, mis aitavad ära hoida lekkimise ning tagavad kindlustunde. Uriinikotte ja-kogujaid on erinevate kinnituste ja suurustega.

Uriinikogumiskott on mõeldud uriini kogumiseks ja seda saab ühendada kateetri ja tilgakogujaga.

Uriinikogujad ehk tilgakogujad on mõeldud kasutamiseks meestele, kellel on mure uriini lekkega. Sarnanevad välimuselt kondoomiga, kuid on otsast avatud ning mille külge saab kinnitada uriinikoti. Eraldi ei ole vaja kasutada mähkmeid.

Uriinikott koosneb voolikust, kotist ja sulgurist. Tehtud nahasõbralikust materjalist, mis ei ärrita nahka. Koti voolikut on vajadusel võimalik lühemaks teha ja kateetri või tilgakogujaga ühilduvat otsikut vastavalt sellele ümber tõsta. Sulgurit on kerge avada ja sulgeda ka käte kehva liikuvuse korral. Kõikidel kottidel on tagasivoolu klapp, et uriin ei pääseks tagasi torusse. Uriinikotte saab kinnitada jalarihma abil ümber jala või lamajal voodi külge.

Uriinikoguja koosneb kahest osast – tilgakoguja ja kleepriba. Kleepriba üks pool kleebitakse peenise peale ja teine pool kleepub tilgakoguja külge. Riba on paindlik ja lekkekindel. Iga päev tuleks vahetada kleepriba asukohta. Uriini tilgakoguja ja kleepriba võivad peenise peal olla 24 tundi. Mitte kasutada korduvalt.

  •  Conveen uriinikoguja diameetriga 25mm
  •  Conveen uriinikoguja diameetriga 30mm
  •  Conveen uriinikoguja diameetriga 35mm

 

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 50% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Uriinikogujaid saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ja e-poest.

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2018 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content