iWalkFree – “käed vabad“ kark

iWALKFree on “käed vabad” karkude turuliider aastast 1999!

iWALKFree asutati 1999. aastal Kanadas missiooniga tuua käed ja valu vaba liikuvus maailma. Tänaseks on iWalkFree jätkuvalt maailmas “käed vabad” karkude turuliider. Sadutuhanded entusiastlikud toote kasutajad on tõestanud selle vajadust ning näidanud, et ühest lihtsasti ideest ja soovimatusest aktsepteerida turuolukorda, sündis ettevõte, mis muutis karkude tööstust igaveseks.

Kanadast pärit Lance oli viienda põlvkonna talupidaja, kel polnud aimugi, et pärast luumurru saamist teeb ta karkude tööstuses revolutsiooni. Pärast vigastust ja olles sunnitud kandma tavapäraseid karke, tundis ta, et need pole piisavalt head – ebapraktilised ja ebamugavad. Kui ta mõistis, et turul ei ole ühtki alternatiivi, siis tuli tal vilunud puusepana ise vajalik abivahend meisterdada. Nii sündis kõigest ühe tunniga iWalki esimene prototüüp, mis oli valmistatud puust. See võimaldas Lance´il kasutada enda käsi ja taastumisperioodil olla aktiivne, iseseisev ja tavatoimingutega jätkata. Lance töötas välja revolutsioonilise kargu, mis vastas säärevigastustega inimeste liikumisvajadustele, kuid hoidis nende käed vabad. Tänu karkudest vabanemisele, mida tema meisterdatud kark esindas, andis ta sellele nimeks iWALKFree. Lance ei kavatsenud toodet turule tuua ega ettevõtet asutada, kuid tema leiutist märkasid arstid ja ortopeediatehnoloogid Toronto Sunnybrook Health Science Center terviseteaduste keskusest ehk ühest Põhja-Ameerika juhtivatest ortopeediauuringute asutusest. Nad olid vaimustuses võimalustest, mida iWALK-i karguasendaja pakkus ning kohe alustati kliiniliste uuringutega ja saadi ka patendikaitse.

iWALKFree toodi Kanadas turule 2000. aasta juunis. Varsti pärast seda registreeriti see ka meditsiiniseadmena Ameerika Ühendriikide FDA-s ja sai Euroopas CE-sertifikaadi. iWalk on võitnud mitmeid auhindu, sh maineka Manningi innovatsiooniauhinna, “Parim uus toode” Medtrade’is (Põhja-Ameerika suurim meditsiininäitus). Seda on kajastatud populaarsetes meediaväljaannetes ja ülemaailmses televisioonis.

iWalk käed vabad kark

iWalk käed vabad kark
iWalk käed vabad kark
iWalk käed vabad kark


iWalk 3.0


iWalk 3.0 “käed vabad” kark

Sobib kasutamiseks sääre- ja labajala vigastuse puhul, kui:

 • Vigastus on allapoole põlve
 • Olemas keskmine tasakaalutunnetus ja kehaline vastupidavus
 • Kui enne vigastust oli kõnd tavapärane
 • Ei esine suurt ülekaalulisust (max 126 kg)
 • Kasutaja pikkus on vahemikus 147 cm – 198 cm
 • Kasutaja on tutvunud kasutusjuhendiga (kokkupanek, paigaldamine, kasutamine)

Näidustused:

 • pöiamurd, sääreluu murd, pindluu murd, Jonesi murd;
 • pahkluu või labajala nikastused, murrud;
 • kannakõõluse rebend, vigastus;
 • paistetuse ja stressimurde korral (säär ja labajalg);
 • tallaaluse sidekirme põletik,
 • põlvest altpoolt amputeerimise korral,
 • labajala haavandite korral,
 • säärelihase rebend või ülepingutus,
 • gastrocnemius‘e rebendite ja peaaegu kõikide muude sääre- ja labajala vigastuste puhul.
 • iWALK sobib hästi ka sääre ja labajala tõstetud asendis hoidmiseks pärast operatsiooni või märkimisväärset vigastust mobiilsuse säilitamiseks.

iWalk tuleb kohandada jalale perfektselt sobivaks


IWALK käed vabad kark
IWALK käed vabad kark

iWalk ei sobi kasutamiseks kõikide põlvevigastuste ja põlvest üleval pool tekkinud vigastuste korral, mistõttu tuleb kasutada muud tüüpi karke, jalatuge või mobiilsust võimaldavat abivahendit. Näiteks selliste tavaliste seisundite puhul, nagu eesmise ristatisideme rebendid, mediaalse külgsideme rebendid, põlvekedra vigastused ja nihestused ja muud põlvevigastused, põlvekõõluse rebendid ja vigastused, kubemevigastused, pirnlihase vigastused, reie sidekirme pingutajaga seotud probleemid, puusapainutajaga seotud probleemid ja sellised diabeetilised haavandid, mille korral mõjutavad kehatajuga seotud probleemid negatiivselt tasakaalu.Parima ülevaate saamiseks vaata videojuhendeid!VAATA TOODET KA E-POEST


Uuri lisa, võttes ühendust meie ortooside spetsialistiga!


Tiina Pihlak
Ortooside müügisuuna juht

Tel 5344 0640
E-post tiina.pihlak@itak.ee


ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD