Kaupluste kontaktid

  • ITAK OÜ kauplused üle Eesti
ITAK OÜ kauplused üle Eesti
ASUKOHT LAHTIOLEKUAJAD KONTAKTID LISAINFO
TARTU
Ringtee 1
E–R 9:00–17:00 737 0070
tartu@itak.ee
Kohapeal tehnik ja füsioterapeut
TARTU
Jaama 76
E–R 10:00–18:00 730 0130
jaama@itak.ee
TALLINN
Tähesaju tee 31
E–R 9:00–19:00
L 10:00–15:00
610 6430
lasnamae@itak.ee
TALLINN
Õismäe tee 1b
E–R 9:00–19:00 612 0330
oismae@itak.ee
VÕRU
Jüri 19a
E–N 9:00–17:00 782 3290
voru@itak.ee
PÕLVA
Puuri tee 1
T, N 9:00–16:00
K 9:00–13:00
799 4556
polva@itak.ee
VILJANDI
Jakobsoni 4a
E–R 9:00–17:00
L 9:00–14:00
433 0575
viljandi@itak.ee
JÕGEVA
Ristiku 3
T, N 9:00–17:00
K 9:00–14:00
772 1591
jogeva@itak.ee
VALGA
Kesk 8
E–K 9:00–17:00
N 9:00–14:00
766 5275
valga@itak.ee
JÕHVI
Rakvere 3
E–R 9:00–17:00 337 0317
johvi@itak.ee
Kohapeal tehnik
NARVA
Aleksander Puškini 11
E–R 9:00–17:00 356 0520
narva@itak.ee
Kohapeal tehnik


Kontaktid

Itak, invaabivahendid, terviseabi

Ülle Poljakova

Klienditeenindusjuht

Kui soovite teha ettepanekuid või soovitusi klienditeeninduse vallas, siis võtke ühendust Üllega.
Samuti aitab Ülle teha riikliku soodustusega tellimusi telefoni teel!


58 660 439ullet@itak.ee

Invaabi keskuse füsioterapeut

Margit Mäll

Füsioterapeut ja abivahendite spetsialist

Abivahendite valikul ja personaaltellimustel nõustab Teid Margit. Kui soovite nõu abivahendite valikul (lasteabivahendid, nii kerge kui ka raske liikumishäire korral või voodihaige hooldamist lihtsustavate abivahendite osas), siis aitab Margit Teil leida sobivad lahendused ning vajadusel tellib personaalselt Teile kohandatud abivahendid.


58 863 950margit@itak.ee

Abivahendite keskuse tehnik Tõnis Vihmand

Tõnis Vihmand

Abivahendi tehnik

Kui vajad lisainfot laenutuses olevate abivahendite kohta või soovid neid endale kauplusesse või koju tellida, siis võta ühendust Tõnisega. Tõnis aitab ka abivahendite remonti ja varuosasid puudutavate küsimuste korral.


737 0079tonis@itak.ee

logo

Mari Kattago

Büroojuht

Ettevõtet üldiselt puudutavates küsimustes saate pöörduda Mari poole.


520 4407mari.kattago@itak.ee


Angela Ilus

Ostu-müügijuht

Angela poole võib pöörduda, kui soovite teha suuremat ostutellimust või pakkuda uusi tooteid ITAKi tootevalikusse.


51 52 588angela@itak.ee

logo

Mari Kandla

Ostuspetsialist

Kirjeldus


526 7713mari@itak.ee

logo

Gerli Selge

Turundusjuht

Turundusideede ja e-poega seonduvates küsimustes ootab enda poole pöörduma Gerli.


511 4882gerli@itak.ee


Kerli Limberg

Turundusspetsialist

Kerli tutvustab suurima heameelega ITAKi tegevusi ja tootevalikut ning teeb koostööd perearstidega.


5787 0867kerli@itak.ee

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST















    KLIENDITUGI

    ESMASPÄEV-REEDE 9-17

    tel. 737 0070

    info@itak.ee

    E-POOD JA TOOTED

    ESMASPÄEV-REEDE 9-17

    tel. 58 660 439

    epood@itak.ee

    OÜ ITAK

    Ringtee 1, 50105 Tartu
    Reg nr.: 10240389
    a/a: EE072200221005106296 Swedbank

    KMK nr.: EE100660638

    Anna meile tagasisidet

    JÄLGI MEID FACEBOOKIS

    Facebook Pagelike Widget

    © 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD