Kaupluste kontaktid


  • ITAK OÜ kauplused üle Eesti
ITAK OÜ kauplused üle Eesti
ASUKOHT LAHTIOLEKUAJAD KONTAKTID LISAINFO
Tartu Ringtee

Ringtee 1, 50105 Tartu

E–R 9–17 737 0070
tartu@itak.ee
Kohapeal tehnik ja füsioterapeut
Tartu Jaama

Jaama 76, 50605 Tartu

E–R 10–18 730 0130
jaama@itak.ee
Tartu Puusepa

Puusepa 3, 50406 Tartu
(ortoosid)

E–R 9–17 740 0140
puusepa@itak.ee
Tartu suurim ortooside valik
Tallinn Lasnamäe

Tähesaju tee 31, 13917 Tallinn

E–R 10-18 (muutunud!)
L 10–15
610 6430
lasnamae@itak.ee
Tallinn Medicum/Punane

Punane 61, 13619 Tallinn
(ortoosid)

E–R 9–17 5688 7647
punane@itak.ee
Tallinn Pelgulinn/Sõle

Sõle 16, 10611 Tallinn
Sõle Tervisemaja

E–R 9–17 615 0510
sole@itak.ee
Kohapeal tehnik
Tallinn Õismäe

Õismäe tee 1b, 13511 Tallinn

E–R 10-18 (muutunud!) 612 0330
oismae@itak.ee
Tallinn Mustamäe

Sütiste tee 17, 13419 Tallinn (Asume sisehoovis, tõkkepuu avamiseks helistada 5303 3007)
(ortoosid)

E–R 9–17 5303 3007 \ 665 0035
mustamae@itak.ee
Tallinn PERH

Sütiste tee 19, 13419 Tallinn
Põhja-Eesti Regionaalhaigla (I korrusel peasissepääsu juures)
(ortoosid)

E–R 9–17 5393 1312
mustamae@itak.ee
Tallinn Kesklinn/Ravi

Ravi 27, 10138 Tallinn
(ortoosid)

E–N 8.30–16.30
R 8.30–16.00
5558 4480
ravi@itak.ee
Narva

Aleksander Puškini 11, 20309 Narva

E–R 9–17 356 0520
narva@itak.ee
Kohapeal tehnik
Narva Haigla

Haigla 1, 20104 Narva
Narva haigla (2 korrus!)
(ortoosid)

E–R 9–17 5843 9008
narvahaigla@itak.ee
Jõhvi

Rakvere 3, 41531 Jõhvi

E–R 9–17 337 0317
johvi@itak.ee
Kohapeal tehnik
Ahtme

Tervise 12, 31024 Ahtme
(ortoosid)

E–R 9–17 5199 9838
ahtme@itak.ee
Keila

Jaama 1, 76605 Keila

E–R 10–17 5302 3740
keila@itak.ee
Viljandi

Jakobsoni 4a, 71013 Viljandi

E–R 9–17
L 9–14
433 0575
viljandi@itak.ee
Jõgeva

Ristiku 3, 48303 Jõgeva (2. korrus)
ASUME JÄTKUVALT SAMAL AADRESSIL

T, N 9–17
K 9–14
772 1591
jogeva@itak.ee
Valga

Kesk 8, 68203 Valga

E–K 9–17
N 9–14
766 5275
valga@itak.ee
Võru

Jüri 19a, 65608 Võru

E–N 9–17 782 3290
voru@itak.ee
Põlva

Puuri tee 1, 63308 Põlva

T, N 9–16
K 9–13
799 4556
polva@itak.ee

Kontaktid

Toodetealane nõustamine: info@itak.ee / tel 737 0070 või
abi ratastoolide ja lasteabivahendite valikul: margit@itak.ee / 58 863 950

Laenutamine ja abivahendite hooldus: tonis@itak.ee / 737 0079

E-poe tehnilised küsimused ja tellimused: epood@itak.ee / tel 511 4882 või
arved (riikliku soodustusega) telefoni teel: arved@itak.ee / tel 58 660 439

Itak, invaabivahendid, terviseabi

Ülle Poljakova

Klienditeenindusjuht

Kui soovite teha ettepanekuid või soovitusi klienditeeninduse vallas, siis võtke ühendust Üllega.
Samuti aitab Ülle teha riikliku soodustusega tellimusi telefoni teel!


58 660 439ulle@itak.ee

Invaabi keskuse füsioterapeut

Margit Mäll

Füsioterapeut ja abivahendite spetsialist

Abivahendite valikul ja personaaltellimustel nõustab Teid Margit. Kui soovite nõu abivahendite valikul (lasteabivahendid, nii kerge kui ka raske liikumishäire korral või voodihaige hooldamist lihtsustavate abivahendite osas), siis aitab Margit Teil leida sobivad lahendused ning vajadusel tellib personaalselt Teile kohandatud abivahendid.


58 863 950margit@itak.ee

logo

Andres H. Armolik

Abivahendite spetsialist

Ratastoolide valikul ja personaaltellimustel nõustab Teid ka Andres. Kui soovite nõu ratastoolide valikul, siis aitab Andres leida sobivad lahendused ja need ellu viia.


516 0430andres@itak.ee

Abivahendite keskuse tehnik Tõnis Vihmand

Tõnis Vihmand

Abivahendi tehnik

Kui vajad lisainfot laenutuses olevate abivahendite kohta või soovid neid endale kauplusesse või koju tellida, siis võta ühendust Tõnisega. Tõnis aitab ka abivahendite remonti ja varuosasid puudutavate küsimuste korral.


737 0079tonis@itak.ee

logo

Mari Kattago

Büroojuht

Ettevõtet üldiselt puudutavates küsimustes saate pöörduda Mari poole.


520 4407mari.kattago@itak.ee

logo

Gerli Selge

Turundusjuht

Turundusideede ja e-poega seonduvates küsimustes ootab enda poole pöörduma Gerli.


511 4882gerli@itak.ee

Ostujuht

Raine Moks

Ostujuht

Raine jälgib, et kõik tooted oleksid ITAKis saadaval. Tema poole võib pöörduda, kui soovite pakkuda või soovitada uusi tooteid ITAKi tootevalikkusse.


502 4467raine@itak.ee

ortooside ostujuht

Julia Kiviselg

Ortooside ostujuht

Julia eesmärgiks on veenduda, et meie kauplused oleksid varustatud ortoosidega ning sealhulgas jälgib, et ITAKis oleks alati saadaval lai ja parim valik ortoose.


5301 0906julia@itak.ee

abivahendid

Tiina Pihlak

Ortooside müügisuuna juht

Tiina teab kõike ortoosidest ja on hea meelega nõus oma teadmisi jagama! Kui vaja nõuannet ortooside valikul, siis võta temaga kindlasti ühendust.


5344 0640tiina.pihlak@itak.ee


Monika Tehvand

Müügiesindaja

Monika poole võib pöörduda, kui soovite teha suuremat ostutellimust või küsida hinnapakkumist ettevõtetele!


5309 0603monika@itak.ee


Kerli Nõmmik

Müügi- ja turundusspetsialist

Kerli tutvustab suurima heameelega ITAKi tegevusi ja tootevalikut ning teeb koostööd perearstidega.


5787 0867kerli.nommik@itak.ee

ITAK terviseabivahendid

Kerli Limberg

Turundusspetsialist

Lapsehoolduspuhkusel



VÕTA MEIEGA ÜHENDUST















    KLIENDITUGI

    ESMASPÄEV-REEDE 9-17

    Tel 737 0075

    info@itak.ee

    E-POOD JA TOOTED

    ESMASPÄEV-REEDE 9-17

    Tel 511 4882

    epood@itak.ee

    ITAK OÜ

    Ringtee 1, 50105 Tartu
    Reg nr.: 10240389
    a/a: EE072200221005106296 Swedbank

    KMK nr.: EE100660638

    Anna meile tagasisidet

    JÄLGI MEID FACEBOOKIS

    Facebook Pagelike Widget

    © 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD