Järelmaks ITAKi kauplustes ja e-poes

Suuremate ostude eest saab vajadusel ITAKi kauplustes ja e-poes tasuda ka Inbank või Esto järelmaksuga. Lisaks pakub Esto võimalust tasuda kauba eest kolmes võrdses osas kolme kuu jooksul ja seda ühegi lisatasuta!

Inbank Itak banner x
järelmaks
Slice x

E-poes järelmaksuteenuse kasutamiseks lisage tooted ostukorvi ja valige makse lehel toodete eest tasumiseks sobiv teenusepakkuja ning lahendus. Seejärel saab valida endale sobiva kuutasu ja perioodi, mille jooksul soovite toodete eest tasuda.

Kaupluses küsi rohkem infot järelmaksuteenuste kohta klienditeenindajatelt või kirjuta e-posti aadressile ulle@itak.ee!


INBANK järelmaks

Inbank järelmaks aitab tasuda suuremate ostude eest väikestes osades.

Vali kassas toodete eest tasumiseks Inbank järelmaks ja otsustad ise, millise kuutasu ja perioodi jooksul soovid oma ostude eest tasuda. Järelmaksu saab kasutada alates 100 € summast ning selleks sõlmitakse Teiega leping.

Järelmaksu tingimused:

 • Sissemakse 0 €
 • Lepingutasu 15 €
 • Intress 6,9% aastas arvestatuna ostusummalt
 • Lepinguperiood 3-60 kuud
 • Finantseeritav summa 100-10 000 €

Inbank järelmaksuga saab soetada tooteid ka e-poes:

 • esmalt aseta e-poes tooted ostukorvi
 • täida ära arvelduse andmed (eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber ja e-posti aadress)
 • seejärel vali omale sobiv tarnemeetod (tulen ise järgi, tellin pakiautomaati, tellin kulleriga soovitud aadressile)
 • järelmaksuga tasumiseks vali maksemeetodiks Inbank järelmaks

Seejärel suunab e-pood Teid automaatselt INBANKI keskkonda, kus:

 • saab valida endale meelepärase lepinguperioodi ning vajadusel määrata ka soovi korral sissemakse suuruse.
 • Seejärel tuleks end identifitseerida SmartiID, Mobiili-ID või ID-kaardi abil, et Inbank teaks, kes järelmaksu taotleb.
 • Taotluses tuleb esitada nii oma isiklikud andmed kui ka oma sissetulekud ja kohustused. Tegemist on konfidentsiaalse infoga ning panga keskkonnast see info välja ei liigu!
 • Pärast andmete sisestamist teeb Inbank järelepäringu ning kontrollib igakuist sissetulekut. Kui kõik on hästi, siis kuvatakse positiivne otsus koos pakkumisega.
 • Pakkumine kehtib 7 päeva ja see ei kohusta veel millekski!
 • Kui pakkumine sobib, siis saab selle kinnitada ning lepingu allkirjastada SmartID, Mobiili-ID või ID-kaardiga.
 • Samal hetkel saadetakse lepingu allkirjastamise kinnitus ka e-posti aadressile.
 • Seejärel komplekteerime ITAKis soovitud tellimuse ja väljastame selle esimesel võimalusel.

Kindlasti tasub meelde jätta, et kui soovite oma järelmaksulepingu varem tagasi maksta, siis saate seda igal hetkel teha. Selleks kirjutage info@inbank.ee ja andke sellest teada. Inbank Finance AS koostab lõpparve ja saadab selle tasumiseks. Lõpparve koosneb järgmistest hinnakomponentidest (põhiosa jääk, viimasest maksepäevast kogunenud intress ning maksimaalselt 1% lepingulõpetamise tasu põhiosajäägist). Inbank infotelefon 640 8080.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega!

Inbank järelmaksu krediidikulukuse määr on 15,37% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1000 EUR, krediidisumma 1000 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 6,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 EUR, igakuine haldustasu 0 EUR. Igakuine osamakse 48,05 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1153,09 EUR. Krediidiandjaks on AS Inbank Finance (tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080).  Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.


ESTO järelmaks või 3-osaline makse

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kas ESTO järelmaksu või ühegi lisatasuta 3 osalist makset.

ESTO järelmaks:
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksu link. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO järelmaksu tingimused on järgnevad:

 • Intress alates 0% (sõltub ESTO kliendistaatusest, täpseid tingimusi ja lõppsummast sõltuvat intressi näed ostukorvis taotluse tegemisel)
 • Lepingutasu 0 €
 • Periood kuni 5 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 6.9% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 13.52%, kuumakse suurus 37.89 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 909.36 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

ESTO 3-osaline makseviis ühegi lisatasuta:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

 • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
 • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
 • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% tehes kolme kuu jooksul kolm võrdset makset (kogu maksumusest): intress 0% aastas, puuduvad tasud.

ESTO 3 makseviisi ja järelmaksu teenusepakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD