rehabilitatsiooniabi

ITAK Terviseabivahendid

ITAKi eesmärk on aidata inimestel elada täisväärtuslikku elu, pakkudes oma klientidele läbi personaalse teeninduse sobivaid abivahendeid.

Meie juurest saad osta ja laenutada terviseabivahendeid, liikumisabivahendeid, põetusabivahendeid, uriinipidamatustooteid ja olmeabivahendeid.

Meie juures kehtivad ka riiklikud soodustused.

Sisene e-poodi

Soodustustingimustest


Leia endale lähim kauplus


Tartu Ringtee

Ringtee 1

E–R   9–17

737 0070

tartu@itak.ee


Tartu Jaama

Jaama 76

E–R   10–18

730 0130

jaama@itak.ee


Tallinn Lasnamäe

Tähesaju tee 31

E–R 10-18 (muutunud!)

L    10–15

610 6430

lasnamae@itak.ee


Tallinn Õismäe

Õismäe tee 1b

E–R  10-18 (muutunud!)

612 0330

oismae@itak.ee


Tallinn Pelgulinn

Sõle 16

Pelgulinna Tervisekeskus

E–R   9–17

615 0510

sole@itak.ee


Narva

A.Puškini 11

E–R   9–17

356 0520

narva@itak.ee


Jõhvi

Rakvere 3

E–R   9–17

337 0317

johvi@itak.ee


Viljandi

Jakobsoni 4a

E–R   9–17

L   9–14

433 0575

viljandi@itak.ee


Jõgeva

Ristiku 3

T, N   9–17

K   9–14

772 1591

jogeva@itak.ee


Põlva

Puuri tee 1

T, N   9–16

K   9–13

799 4556

polva@itak.ee


Võru

Jüri 19a

E–N   9–17

782 3290

voru@itak.ee


Valga

Kesk 8

E–K   9–17

N   9–14

766 5275

valga@itak.ee


ITAK Terviseabivahenditega

on ühinenud kõik

Rehabilitatsiooniabi OÜ

kauplused ->


Tallinn Kesklinn/Ravi

(Rehabilitatsiooniabi)

Ravi 27

Kesklinna Lastepolikliinik

E–N 8.30–16.30

R 8.30–16.00

5558 4480

ravi@itak.ee

25.07 – 14.08   SULETUD

Vabandame!


Tallinn PERH

(Rehabilitatsiooniabi)

Sütiste tee 19

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

(I korrusel

peasissepääsu juures)

E–R   9–17

5393 1312

mustamae@itak.ee


Tallinn Mustamäe

(Rehabilitatsiooniabi)

Sütiste tee 17

sissepääs sisehoovist

E–R   9–17

5303 3007

665 0035

mustamae@itak.ee


Tallinn Punane

(Rehabilitatsiooniabi)

Punane 61

Medicumi Tervisekeskus

E–R   9–17

5688 7647

punane@itak.ee

13.06-5.07   SULETUD

Vabandame!


Keila

(Rehabilitatsiooniabi)

Jaama 1

Jaama kauplus (Keila TÜ)

E–R   10–17

5302 3740

keila@itak.ee


Kohtla-Järve / Ahtme

(Rehabilitatsiooniabi)

Tervise 12

E–R   9–17

5199 9838

ahtme@itak.ee

17. 06–05.07  SULETUD

Vabandame!


Narva haigla

(Rehabilitatsiooniabi)

Haigla 1

Narva haigla (6 korrus)

E–R   9–17

5843 9008

narvahaigla@itak.ee






ITAK OÜ

Ringtee 1, 50105 Tartu
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID FACEBOOKIS

Facebook Pagelike Widget

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD