Uriinipidamatus


Uriinipidamatust esineb üle 120 000 inimesel Eestis ja on seega oluliselt rohkem levinud, kui teinekord võib tunduda. Uriinipidamatus võib avalduda erinevas eas inimestel kas näiteks õnnetuse tagajärjel, sünnitusejärgselt ning ka vananedes. Seetõttu on oluline julgeda pöörduda arsti juurde ning leida endale sobivad abivahendid koostöös abivahendikeskuste teenindajatega.

Seega on ITAKi jaoks tähtis, et suudaksime pakkuda meie klientidele parima hinna ja kvaliteediga uriinipidamatustooteid, mis aitavad elada täisväärtuslikku elu!

forma-care® – Kombinatsioon uutest tehnoloogiavõimalustest ja kvaliteetsest materjalist, mis tagavad nii mugavuse kui ka kindlustunde


forma-care® on pakkunud täiskasvanute uriinipidamatustooteid alates 1989. aastast!

Forma-Care mõistab uriinipidamatusega seotud valehäbi ja muresid, mistõttu on ettevõtte eesmärgiks pakkuda uuenduslikke tooteid, et tagada inimestele heaolu, vaimne tervis ning parandada elukvaliteeti.

Uriinipidamatustooteid valmistatakse kvaliteetsetest materjalidest ning laiast tooteportfellist leidub nii erineva hinnaklassiga kui ka erineva imavuse, kuju ja suurustega täiskasvanute mähkmeid.

Samuti on ettevõttele oluline keskkonna heaolu ja ökoloogilised tegurid. Selleks on optimeeritud tarneahelad, et tootmisel eralduks võimalikult vähe heitgaase ning uute tehnoloogiate ja tootmisprotsesside kasutamisega on suudetud vähendada toodete keskmist kogumassi koguni 18%.

Forma care

forma-care® Premium Dry Range tootevalikusse kuuluvad:

  • Tooted aktiivsetele meestele ja naistele
  • Uriinipidamatuse sidemed erinevates suurustes
  • Külgkinnitustega mähkmed
  • Tavalised püksmähkmed
  • Ühekordsed niiskuskindlad linad
  • Nahahooldustooted

Mähkmetel saab valida lisaks suurusele ka imavust – forma-care® Night tooted annavad vajadusel suurema kaitse ka ööseks. Aktiivse liikumise korral soovitame forma-care® püksmähkmeid, mis sobivad kandmiseks ka tavalise aluspesu asemel. Tekstiilisarnane materjal vähendab toodete kandmisel krõbisemist ja aitab tunda end veel enesekindlamalt.


Miks eelistada Forma-Care tooteid?

Mugavus: toodete lõiked ja kuju on kohandatud inimese kehale võimalikult sarnaseks ning koos venivate mansettkinnitustega tagab suurepärase sobivuse. Pehmed ja kohevad kiud on nahasõbralikud ja aitavad ära hoida ärritust.

Hingavus: õhku läbilaskev tekstiililaadne väliskile laseb nahal hingata, vähendades nii haudumist ja nahaärrituste teket.

Suur imavus: spetsiaalne kahekihiline sisu imab niiskuse kui ka lõhna endasse ja hoiab seda alumises kihis, aidates pealispinnal kiiresti kuivada, et saaksid end tunda kuivana.

Lekkekindlus: külgedel olevad lekketakistused on niiskust hülgavad ja pakuvad lisa turvatunnet ööpäevaringselt.

Niiskuse indikaator: indikaator annab kindlustunnet ja näitab, millal tuleks toodet vahetada.

Lateksivaba: allergiliste reaktsioonide vältimiseks kasutatakse lateksivabu materjale. Kõik tooted on ka dermatoloogiliselt testitud.

Värvikontseptsioon: erivärvid suuruste ja imavuste vahel teeb toodete eristamise lihtsaks ja mugavaks.


Tooted leiad meie e-poest: vaata tooteid

BetterDry – Toodetud lõppkasutaja kogemustel ja tähtsustades kvaliteeti


BetterDry toodete väljatöötamisel põhinetakse lõppkasutaja kogemusele ja kvaliteedi tagamisele.

BetterDry eesmärk on pakkuda häid uriinipidamatustooteid, mis ei vasta vaid miinimum nõuetele, vaid ületavad need ja tagavad kasutaja turvatunde. Kõik tooted on põhjalikult testitud.

  • Lekkekaitse – sõltumatute testide tulemusel on kinnitatud, et BetterDry uriinipidamatustoodetel on suurepärased näitajad. Lisaks on toodetel kõrged lekketõkked sisekülgedel.
  • Mugavus – plastikkile on pehme ja kergelt elastne, mis ei lase niiskusel ega ebameeldivatel lõhnadel välja pääseda. Selle pind hoiab ära hõõrdumise ja säärte sisekülgedel on peal puuvillane kate.
  • Eriti suured kinnitused – suurem kleepuv pind hoiab mähkmed kindlalt paigal.
  • Lõhnakaitse – kaasaegsed super absorbentained hoiavad naha kuivana ja takistavad ebameeldivate lõhnade teket.

Toodetud kvaliteetselt ja jätkusuutlikult – BetterDry toodeid toodetakse Euroopa Liidus ja ka suurem osa komponentidest on Euroopas valmistatud. See aitab tagada ühtset kvaliteeti ja lühemate tarneteekondadega hoida keskkonda.

täiskasvanute mähkmed, uriinipidamatus, betterdry, püksmähe

Tooted leiad meie e-poest: vaata tooteid


ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD