TARTU PUUSEPA KAUPLUS


PUUSEPA ITAK ORTOOSID

KONTAKTID


ESMASPÄEV–REEDE 9–17
Puusepa 3, 50406 Tartu

(ortoosid)Parkida saad mugavalt meie kaupluse taga asuvas parklas. 1h tasutaParima ülevaate meie pakutavatest abivahenditest saad kauplusest läbi astudes. Aitame välja valida sobivad abivahendid, õpetame neid õigesti kasutama ning leiame lahendused kõigile abivahenditega seotud küsimustele.

Broneeri soovi korral aeg personaalseks nõustamiseks!

Kui soovid põhjalikumalt nõu abivahendi valikul või kui abivahendite valdkond on varasemalt olnud võõras, siis broneeri endale aeg telefonil 58 863 950. Kohtumise käigus jagatakse olulisemaid nõuandeid ja tutvustatakse tooteid, et saada aimu abivahendite mitmekülgsest valikust.

ortoosid

  • Abivahendid
  • Laenutus
  • Nõustamine
  • Remont ja hooldus

ITAKi Tartu Puusepa kauplusest on võimalik osta eelkõige ortoose ja ortopeedilisi abivahendeid ning taastusravi tooteid! Kohapeal abistavad ortooside paigaldamisega ja annavad nõu meie spetsialistid. Puusepas on Tartu suurim ortooside ja ortopeediliste abivahendite valik.

Samuti on võimalik tellida kauplusesse kõiki ITAKi tootevalikus olevaid abivahendeid, mida kaupluses igapäevaselt välja pole pandud. Nii on kauplusest võimalik soetada ja laenutada ka laias valikus invaabivahendeid. Toote kohapeal saadavuse veendumiseks võib võtta eelnevalt ühendust ja selle puudumisel tellime vajamineva toote meie kauplusesse!

Parima ülevaate meie pakutavatest abivahenditest saad kauplusest läbi astudes. Aitame välja valida sobivad abivahendid, õpetame neid õigesti kasutama ning leiame lahendused kõigile abivahenditega seotud küsimustele.

Riikliku soodustusega saavad meilt abivahendeid osta ja laenutada vanaduspensionärid, puudega inimesed, osalise või puuduva töövõimega inimesed ja lapsed.
Soodustusega ostmiseks või laenutamiseks võta kauplusesse kaasa isikut tõendav dokument ja kehtiv arstitõend abivahendi vajaduse kohta.  Soodustustest lähemalt

Laenutame laias valikus erinevaid invaabivahendeid. Vaata tooteid ja hindu

Riikliku soodustusega saavad meilt abivahendeid laenutada vanaduspensionärid, puudega inimesed, osalise või puuduva töövõimega inimesed ja lapsed. Soodustusega laenutamiseks tuleb kauplusesse kaasa võtta isikut tõendav dokument ja kehtiv arstitõend abivahendi vajaduse kohta.  Soodustustest lähemalt

Remont ja hooldus on meilt laenutatud abivahenditele TASUTA.

Meie konsultandid nõustavad sind lihtsamate abivahendite valimisel ja õpetavad neid õigesti kasutama. Abivahendite ostmist, laenutamist ja soodustusi puudutavate küsimustega pöördu julgesti nende poole. Keerukamate abivahendite valimisel ja kohandamisel aitab abivahendi tehnik.

Vajadusel on võimalik kokku leppida aeg füsioterapeudi konsultatsiooniks:
konsultatsioon@itak.ee

Remondime ja hooldame nii isiklikke kui ka meilt laenutatud invaabivahendeid. Loe lähemalt

Meilt laenutatud abivahenditele on remont ja hooldus TASUTA.

Mehaaniku koju tellimisel lisandub teenustasule transpordikulu:
transport Tartu linnas 8€ (Tartu maakonnas 0,50 €/km),
muude asukohtade puhul hind kokkuleppel.

Küsi infot remondi ja varuosade kohta:
Tõnis Vihmand
tel. 737 0079
tonis@itak.ee


Meie inimesed


Itak

Ruta Rosenthal
teenindaja
740 0140 / puusepa@itak.eeITAK OÜ

Ringtee 1, 50105 Tartu
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID FACEBOOKIS

Facebook Pagelike Widget

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD