ELUKESKKONNA KOHANDAMINENii eluruumid, avalikud hooned kui avalik ruum on liikumispuudega inimesele sageli ligipääsmatud või on seal väga raske liikuda. Meie konsultant aitab leida lahendusi, kuidas kujundada sellised keskkonnad nii, et neis liikumine oleks võimalikult lihtne ja mugav.

Pakume konsultatsiooni järgnevates valdkondades:

Avaliku ruumi ja ühiskondlike hoonete ligipääsetavuse hindamine ja parendamine


Eluruumide kohandamineTeenuse hind

Konsultatsiooni hind on 30€/tund.

Kellele on mõeldud elukeskkonna kohandamise teenus?

Elukeskkonna kohandamise teenus on suunatud eelkõige kohalikele omavalitsustele, kelle tegevusvaldkonda kuulub puuetega inimeste elukeskonna kohandamisega seotud küsimuste koordineerimine.


Klientide kogemused


Võta ühendust


Heldur Otsa
konsultant-kogemusnõustaja

Heldur on läbinud kogemusnõustaja koolituse (tunnistus 8-3/9626) ja omab enam kui 25-aastast kogemust liikumispuuetega inimeste erinevate probleemide lahendamisel.


59 180 169konsultatsioon@itak.eeRatastooli jäädes ei saanud kasutada oma vannituba ja tualetti. Helduri teadmiste ja linnavalitsuse rahalisel toel said kohandused tehtud ja nüüd saan probleemideta mõlemat kasutada.

Elli R.

Helduri nõuannetest oli palju kasu minu kodu kohandamisel. Nüüd saan iseseisvalt liftiga õue ja tagasi tuppa. Rõdu sai toa põrandaga ühele tasapinnale, tänu millele pääsen ilma takistuseta rõdule.

Triin F.

Kogemusnõustajana on Helduril lahendid pea igale liikumispuudega inimese probleemile. Olen pöördunud tema poole kolmel korral ja alati on saanud asjad korda.

Anne K.

Jälgi meid Facebookis

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2018 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content