Estkeeri koduteenuste jõulukampaania

01.12.2022
Estkeeri-koduteenuste-joulukampaania.png

Kõigil inimestel on õigus täisväärtuslikule elule olenemata east või erivajadusest. Abivahendid ja kõrvalabi toetavad inimest tema igapäevaelus ja annavad võimaluse iseseisvalt oma kodus elada.

ITAKi koostööpartner Estkeer pakub laias valikus koduteenuseid ning detsembris saavad kõik ITAKi kliendid jõulukampaania raames koduteenuseid soodsamalt koju kätte.

Tänapäeval hindame, et info ja abi oleks kergelt kättesaadav ning sellesse panustab ka Estkeer. Inimesed on erinevad, samuti ka vajadused. Ajas muutuvad vajadused nii abivahendite kui ka kõrvalise abi osas. Estkeer on koondanud enda alla kõik peamised teenused, mida inimesed oma kodus või väljaspool kodu vajavad. Teenuste hulka kuuluvad:

  • isikuhooldus
  • koduõde, isiklik abistaja
  • füsioterapeut
  • massöör
  • kodu sise- ja välikoristus
  • transporditeenus
  • juuksur, maniküür, pediküür jpm.

Teenustest lähemalt saab lugeda Estkeeri kodulehelt. Estkeeri teenused on kättesaadavad Tartu linnas ja Tartumaal ning Tallinnas ja selle lähiümbruses.

Tõstame teadlikkust

Estkeer on võtnud oma südameasjaks tuua abivajadusega seotud teemad nähtavale. Oma kogemusi jagavad nad kodulehe blogis ja sotsiaalmeedias. Ellu on kutsutud ka podcast TerviseTasku, mis kajastab tervishoiu-, sotsiaal- ja haridussüsteemi kuuluvaid teemasid. ITAK osales TerviseTasku novembrikuu saates, kus rääkisime abivahenditest ja olulistest uudistest. Saadet saab kuulata nii Spotify’s kui ka vaadata YouTube’i kanalil Estkeer.

Eskeeri koduteenuste jõulukampaania

Ühise jõulukampaania käigus saavad kõik ITAKi Tartu ja Tallinna kauplustes ostu sooritanud kliendid kaasa Estkeeri sooduskupongi. Kupong annab Estkeeri teenustele 5%-lise soodustuse 6 kuuks. Kupong kehtib kuni 30.06.2023. Lisainfot saab telefonil 59816732 või e-posti aadressil info@estkeer.ee.

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD