TALLINNA MUSTAMÄE PERHi KAUPLUS


Kodulehel logo

KONTAKTID


Mustamäel asub kaks ITAKi ortooside kauplust – Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ning haiglast üle tee kauplus-ladu Sütiste tee 17 (sisehoovis).

Mustamäe PERHi kauplusest on võimalik osta haiglas kohapeal ortoose ja ortopeedilisi abivahendeid ning taastusravi tooteid! Kaupluses abistavad ortooside paigaldamisega ja annavad nõu meie spetsialistid.

Mustamäe kauplustes ei ole kohapeal saada invaabivahendeid ja teisi ITAKi tootevalikusse kuuluvaid terviseabivahendeid peale ortooside. Suurim valik inva-, põetus- ja liikumisabivahendeid asuvad Tallinnas meie Tähesaju kaupluses või külastada saab ka Õismäel Nurmenuku keskuse ja Pelgulinnas Sõle Tervisemaja kaupluseid. Kui soovite siiski abivahendiga tutvuda PERHis, siis palun andke sellest eelnevalt teada. Tellimisel on võimalik kauplusesse saada ka kõiki teisi ITAKi tootevalikus olevaid abivahendeid, mida kaupluses igapäevaselt välja pole pandud.

Parima ülevaate meie pakutavatest abivahenditest saad kauplusest läbi astudes. Aitame välja valida sobivad abivahendid, õpetame neid õigesti kasutama ning leiame lahendused kõigile abivahenditega seotud küsimustele.


  • Ortoosid ja abivahendid
  • Laenutus
  • Nõustamine
  • Remont ja hooldus

ITAKi kauplustest on võimalik osta laias valikus abivahendeid!

Mustamäe PERHi kaupluses on saadaval kohapeal:

Kauplusesse on huvi korral võimalik eelnevalt soovi avaldades tellida ka abivahendeid, (mida kohapeal kohe saadaval ei ole):

  • liikumiseks
  • põetamiseks ja hooldamiseks
  • lastele
  • uriinipidamatuse jaoks

ITAKi kauplustes kehtivad riiklikud soodustused!

Ortoosidele kehtivad riiklikud soodustused digiretsepti alusel.

Inva- ja terviseabivahendeid saavad osta ja laenutada vanaduspensionärid, puudega inimesed, osalise või puuduva töövõimega inimesed ja lapsed.
Soodustusega ostmiseks või laenutamiseks võta kauplusesse kaasa isikut tõendav dokument ja kehtiv arstitõend abivahendi vajaduse kohta.  Soodustustest lähemalt

Mustamäe kaupluses on laenutatavad tooted saadaval vaid eelnevalt ette tellides!

Riikliku soodustusega saavad meilt abivahendeid laenutada vanaduspensionärid, puudega inimesed, osalise või puuduva töövõimega inimesed ja lapsed. Soodustusega laenutamiseks tuleb kauplusesse kaasa võtta isikut tõendav dokument ja kehtiv arstitõend abivahendi vajaduse kohta.  Soodustustest lähemalt

Remont ja hooldus on meilt laenutatud abivahenditele TASUTA.

Meie spetsialistid nõustavad ortooside valikuga! Samuti paigaldavad ortoose kohapeal ja õpetavad, kuidas hiljem iseseisvalt ortoose õigesti kasutada.

Abivahendite ostmist, laenutamist ja soodustusi puudutavate küsimustega pöördu julgesti nende poole. Keerukamate abivahendite valimisel ja kohandamisel aitab abivahendi tehnik või vajadusel on võimalik kokku leppida aeg füsioterapeudi konsultatsiooniks: margit@itak.ee

Remondime ja hooldame nii isiklikke kui ka meilt laenutatud invaabivahendeid. Loe lähemalt

Meilt laenutatud abivahenditele on remont ja hooldus TASUTA.

Mehaaniku koju tellimisel lisandub teenustasule transpordikulu (hind kokkuleppel).

Küsi infot remondi ja varuosade kohta:
Tõnis Vihmand
tel. 737 0079
tonis@itak.ee


Meie inimesed


Itak

Svetlana Koshevarova
ortooside spetsialist
5393 1312 / svetlana@itak.ee

Itak

Tiia Sildnik
ortooside spetsialist
5393 1312 / tiia@itak.ee


ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD