Rulaatorid

ISO kood: 12.06.06

Rulaator on ratastega käimisraam, mis parandab liikumisvõimet ja kõnnisooritust, aitab iseseisvalt kõndida nii toas kui õues. Rulaator on nelja rattaga kokkupandav kõndimise tugiraam, millel on esirattad varustatud piduritega ning sellega saab liikuda nii toas kui õues.

Rulaator on kasutaja jaoks toepinna laiendaja, seeläbi pakub kõndimisel stabiilsust, lihtsustab keharaskuse ülekandmist, mis on vajalik normaalsel kõnnil. Rulaator vähendab kukkumise riski.

Rulaator on abiks igapäevategevustes ja poeskäikudel. Tavaliselt on rulaatori raami külge kinnitatud korv, või asetseb ees alusplaat, kus saab hoida kotti/esemeid. Kõnnihäirega inimene, kellel on probleeme keha asendi kontrollimisega, häirunud on tasakaal ja  koordinatsioon, vajab kõndimisel rulaatori abi.

Rulaatorid on erineva rattasuurusega ning üldlaius ja istmeplaadi kõrgus on mudelitel erinev. Rulaatoril kohandadatakse käepideme kõrgused vastavalt kasutaja kehapikkusele. Ratastega tugiraami ehk rulaatori kõrgus on optimaalne siis, kui hoida käepidemetest nii, et kasutaja küünarliiges jääb painutusse 20-30 kraadi.

Rulaatoriga saab kõndida ka pikemaid vahemaid ja väsides on võimalik rulaatori istmel istudes puhata. Rulaatorid saab kergesti kokku panna, et seda mugavalt transportida auto pagasiruumis või bussis.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Покупка ролятора

С государственной льготой:
Во всех пунктах обслуживания ITAK владельцам карточки вспомогательного средства скидка 60% (детям 50%, детям с ограниченными возможностями 90%). NB! Для покупки по льготной цене надо иметь с собой карточку вспомогательного средства и справку от врача.

По полной цене:

По полной цене товар можно купить во всех пунктах обслуживания ITAK и в нашем интернет-магазине.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by

Аренда ролятора

Ролятор можно взять в аренду во всех пунктах обслуживания ITAK. 
Полная цена аренды 0,20 €/день. NB! Для аренды возьмите с собой документ, удостоверяющий личность.
Аренда на льготных условиях:

  • для взрослых: 0,08 €/день;
  • для детей: 0,10 €/день;
  • для детей с ограниченными возможностями 0,02 €/день.

NB! Для аренды возьмите с собой действующую справку от врача, карточку личного вспомогательного средства, документ, удостоверяющий личность и документ, подтверждающий инвалидность.

SEOTUD POSTITUSED
Filter by
product Post Page
Artiklid
Sort by
Tõendi kehtivus

4 aastat

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank
KMKR nr.: EE100660638

Liitu meie uudiskirjaga

Saa meilile uudiseid ja pakkumisi!

© 2017 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Krudin