Inva- ja tervisekaubad

ITAK Terviseabivahendid

ITAKi eesmärk on aidata inimestel elada täisväärtuslikku elu, pakkudes oma klientidele läbi personaalse teeninduse sobivaid abivahendeid.

Meie juurest saad osta ja laenutada terviseabivahendeid, liikumisabivahendeid, põetusabivahendeid, uriinipidamatustooteid ja olmeabivahendeid. Tootevalikust leiad ka ortoosid, taastusravi- ja treeningvahendid ning tooteid emadele ja lastele. Meie juures kehtivad riiklikud soodustused!

Sisene e-poodi

Soodustustingimustest


Leia endale lähim kauplus


Tartu Tehase (peakontor)

Tehase 20, 50107 Tartu

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
24.02 on kauplus suletud

E–R 9–17
L 10– 14

737 0070

tehase@itak.ee


Tartu Ringtee

Ringtee 1, 50105 Tartu

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

737 0070

tartu@itak.ee


Tartu Jaama

Jaama 76, 50605 Tartu

23.02 on kauplus avatud 10.00-15.00
E–R 10–18

730 0130

jaama@itak.ee


Tartu Puusepa

Puusepa 3, 50406 Tartu
(ortoosid)

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

740 0140

puusepa@itak.ee


Tallinn Lasnamäe

Tähesaju tee 31, 13917 Tallinn

23.02 on kauplus avatud 10.00-15.00
24.02 on kauplus suletud

E–R 10-18
L 10–15

610 6430

lasnamae@itak.ee


Tallinn Medicum/Punane

Punane 61, 13619 Tallinn
(ortoosid)

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

5688 7647

punane@itak.ee


Tallinn Õismäe

Õismäe tee 1b, 13511 Tallinn

23.02 on kauplus avatud 10.00-15.00
E–R 10-18

612 0330

oismae@itak.ee


Tallinn Pelgulinn/Sõle

Sõle 16, 10611 Tallinn
Sõle Tervisemaja

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

615 0510

sole@itak.ee


Tallinn Mustamäe (UUS)

Sütiste tee 17/1, 13419 Tallinn
Sütiste Tervisekeskus

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

5393 1312

mustamae@itak.ee


Tallinn Kesklinn/Ravi

Ravi 27, 10138 Tallinn
(ortoosid)

23.02 on kauplus avatud 08.30-13.00
E–N 8.30–16.30
R 8.30–16.00

5558 4480

ravi@itak.ee


Viimsi

Kaluri tee 5a, Haabneeme
Fertilitas erahaigla

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

655 0100

viimsi@itak.ee


Keila

Jaama 1, 76605 Keila

23.02 on kauplus avatud 10.00-15.00
24.02 on kauplus suletud

E–R 10–17
L 10–15

5302 3740

keila@itak.ee


Narva

Aleksander Puškini 11, 20309 Narva

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

356 0520

narva@itak.ee


Narva Haigla

Haigla 1, 20104 Narva
Narva haigla (2 korrus!)
(ortoosid)

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

5843 9008

narvahaigla@itak.ee


Jõhvi

Rakvere 3, 41531 Jõhvi

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

337 0317

johvi@itak.ee


Ahtme

Ilmajaama 12, 31024 Ahtme
Ida-Viru Keskhaigla
(ortoosid)

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
E–R 9–17

5199 9838

ahtme@itak.ee


Jõgeva

Pargi 5, 48303 Jõgeva
Asume I korrusel (sissepääs maja paremal küljel)

E, N 10–18
T, K 9–17
R 9–14

772 1591

jogeva@itak.ee


Viljandi

Jakobsoni 4a, 71013 Viljandi

23.02 on kauplus avatud 09.00-14.00
24.02 on kauplus suletud

E–R 9–17
L 9–14

433 0575

viljandi@itak.ee


Põlva

Uus 2, 63308 Põlva,
Põlva haigla

E–N 9–17
R 9–14

799 4556

polva@itak.ee


Võru

Jüri 19a, 65608 Võru

E–N 9–17

782 3290

voru@itak.ee


Valga

Kesk 8, 68203 Valga

E–K 9–17
N 9–14

766 5275

valga@itak.ee





ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD