Chat with us, powered by LiveChat

Vanni-ja dušitoolid

ISO kood: 09.33.03

Spetsiaalsed niiskete ruumide jaoks valmistatud vanni-ja dušitoolid on sobivad abivahendid kasutamiseks pesuruumis pesemistoimingutel. Valikus on väga erinevad tooted: istmed, toolid, vanni servale asetatavad vannilauad – kõigi nende eesmärk on  tagada stabiilne asend pesemisel, kui kliendil esineb probleeme tasakaalu ja kehaasendi kontrolliga.

Dušiiste on sobiv nii haiguslike seisundite puhul kui  ka eakatele inimestele. Dušiiste ümara või pikliku nõgusa istmeplaadiga, millel on külgedel käepidemed, on kõige lihtsamad ja kergemad dušiistmed meie valikus. Istmeplaadid on plastikust ja kõrgusreguleeritavad jalad alumiiniumist, mille otstes libisemist ärahoidvad kummiotsad.

Erinevad vanni- ja dušitoolid:

  • Relax duši-klapptooli on mugav kasutada väikestes ja kitsastes duširuumides.  Seinale kinnitatult on iste kokkupandav, seinale lükatav. Istme jalad on reguleeritava kõrgusega. Toode on saadaval käetugedega ja ilma.
  • Etac Swift dušitooli materjaliks on tugev plastik ning alumiinium, mis kindlustab kindla püsimise ebatasastel, kaldus ja märgadel pindadel. Tooli jalgade unikaalne konstruktsioon, kummiotsikute pehme ja hästi haarduv materjal väldivad libisemist duši all. Dušitoolil on äravõetavad käetoed ja seljatugi, reguleeritava kõrgusega jalad.
  • Vannis pesemiseks on hea kasutada vanniistet, sest vanni põhja istumine ja sealt püsti tõusmine võib olla koormav ning tekitada valu. Erinevad vanniistme mudelid sobivad kasutamiseks vanni põhja või äärtele, nende laius on kohandatav vanni mõõtudele. Seljatoega vanniistmed muudavad pesemistoimingud veelgi turvalisemaks.
  • Vannilaud muudab vanni sisenemise ja vannist välja liikumise lihtsaks ja turvaliseks. Vannilaud kinnitatakse vanni servadele ja see tagab mugava istumise vanni äärega ühes tasapinnas.

Riigipoolse soodustusega:
Abivahendi kaardi omanikule soodustus 70% (laps 50% ja puudega laps 90%) kõikides ITAKi teeninduspunktides. NB! Soodustusega ostmiseks võta kaasa abivahendi kaart ja arstitõend.
Täishinnaga:
Erinevaid vanni- ja dušitoole saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ning e-poest.

Dušitooli laenutamine

  • Dušitooli saab laenutada kõikides ITAKi teeninduspunktides.
  • Laenutamise täishind on 0,20 eur/ kalendripäev. NB! Laenutamiseks võta kaasa isikut tõendav dokument.
Soetamise viis

,

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2019 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Highlight Content