5 kingiideed jõuludeks!

16.12.2019
Blue-Snowman-Funny-Christmas-Card-1.png

Jõulud on juba ukse ees, aga kingiideid lähedastele napib? Kingi sel aastal midagi, mis on kingisaajale tõesti kasulik ja kindlasti ära kulub, mitte ei jääks niisama aastateks seisma. Toome välja viis väga praktilist kingitust.

1. JÄÄTALLAD

Talv on käes, teed on libedad ja kukkumised võivad tekitada tõsiseid tervisekahjustusi. On midagi, mida saad ära teha selleks, et kukkumisi ennetada. Selleks on jäätallad jalatsitele.

Vaata jäätaldu SIIT! 

2. MASSAAŽIRULLID JA -PALLID

Massaažirullid ja massaažipallid on sobilikud massaažiks, taastusraviharjutusteks, võimlemiseks ja stressi ning pinge maandamiseks. Massaažipallid aitavad parandada lihaste liikuvust ja verevarustust. Massaažirullid ja -pallid on saadaval eri suurustes ja värvides, nii leiab igaüks endale midagi sobivat.

Massaaživahendid leiad SIIT!  

  

3. ORTOPEEDILINE PADI

Padi jälgib lülisamba kaelaosa anatoomilist kuju, mis tagab pea optimaalse asendi tänu viskoelastsele polüretaanvahule. Padi pakub kaelale ühtlast toetuspinda. See leevendab kaela- ja õlavöötme pingeid, unetust, norskamist ja sellest tingitud närvipingeid. Padjakate on eemaldatav ja käsipestav. Patja on saadaval kahes erinevas suuruses.

Vaata ortopeedilist patja SIIT!

4. TASAKAALUPADI

Tasakaalupadi parandab kehaasendi stabiilsust, tasakaalu ja koordinatsiooni. See aktiveerib ja tugevdab kehatüve lihaseid ning ennetab ja vähendab seljavalusid. Tasakaalupadi sobib hästi ka jalatalla massaažiks. Saadaval erinevates värvides.

Vaata tasakaalupatju SIIT! 

5. VÕIMLEMISPALL

Võimlemispall on täispuhutav pall kehaliste harjutuste sooritamiseks. Võimlemispall on mõeldud lihaste tugevdamiseks, kehahoiu parandamiseks ning see aitab ennetada seljavalusid. Aina enam soetatakse näiteks kontorisse tasakaalupadi või võimlemispall, et parandada enda istumisasendit ja tugevdada kerelihaseid.

Vaata võimlemispalle SIIT! 

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD