itak

ITAK Terviseabivahendid

ITAKi eesmärk on aidata inimestel elada täisväärtuslikku elu, pakkudes oma klientidele läbi personaalse teeninduse sobivaid abivahendeid.

Meie juurest saad osta ja laenutada terviseabivahendeid, liikumisabivahendeid, põetusabivahendeid, uriinipidamatustooteid ja olmeabivahendeid. Tootevalikust leiad ka ortoosid, taastusravi- ja treeningvahendid ning tooteid emadele ja lastele. Meie juures kehtivad riiklikud soodustused!

Sisene e-poodi

Soodustustingimustest


Leia endale lähim kauplus


Tartu Ringtee

Ringtee 1, 50105 Tartu

E–R 9–17

737 0070

tartu@itak.ee


Tartu Jaama

Jaama 76, 50605 Tartu

E–R 10–18

730 0130

jaama@itak.ee


Tartu Puusepa

Puusepa 3, 50406 Tartu
(ortoosid)

E–R 9–17

740 0140

puusepa@itak.ee


Tallinn Lasnamäe

Tähesaju tee 31, 13917 Tallinn

E–R 10-18 (muutunud!)
L 10–15

610 6430

lasnamae@itak.ee


Tallinn Medicum/Punane

Punane 61, 13619 Tallinn
(ortoosid)

E–R 9–17

5688 7647

punane@itak.ee


Tallinn Õismäe

Õismäe tee 1b, 13511 Tallinn

E–R 10-18 (muutunud!)

612 0330

oismae@itak.ee


Tallinn Pelgulinn/Sõle

Sõle 16, 10611 Tallinn
Sõle Tervisemaja

E–R 9–17

615 0510

sole@itak.ee


Tallinn PERH

Sütiste tee 19, 13419 Tallinn
Põhja-Eesti Regionaalhaigla (I korrusel peasissepääsu juures)
(ortoosid)

E–R 9–17

5393 1312

mustamae@itak.ee


Tallinn Mustamäe

Sütiste tee 17, 13419 Tallinn (Asume sisehoovis, tõkkepuu avamiseks helistada 5303 3007)
(ortoosid)

E–R 9–17

5303 3007 \ 665 0035

mustamae@itak.ee


Tallinn Kesklinn/Ravi

Ravi 27, 10138 Tallinn
(ortoosid)

E–N 8.30–16.30
R 8.30–16.00

5558 4480

ravi@itak.ee


Narva

Aleksander Puškini 11, 20309 Narva

E–R 9–17

356 0520

narva@itak.ee


Narva Haigla

Haigla 1, 20104 Narva
Narva haigla (2 korrus!)
(ortoosid)

E–R 9–17

5843 9008

narvahaigla@itak.ee


Jõhvi

Rakvere 3, 41531 Jõhvi

E–R 9–17

337 0317

johvi@itak.ee


Ahtme

Tervise 12, 31024 Ahtme
(ortoosid)

E–R 9–17

5199 9838

ahtme@itak.ee


Keila

Jaama 1, 76605 Keila

E–R 10–17

5302 3740

keila@itak.ee


Jõgeva

Ristiku 3, 48303 Jõgeva (2. korrus)
ASUME JÄTKUVALT SAMAL AADRESSIL

T, N 9–17
K 9–14

772 1591

jogeva@itak.ee


Viljandi

Jakobsoni 4a, 71013 Viljandi

E–R 9–17
L 9–14

433 0575

viljandi@itak.ee


Põlva

Puuri tee 1, 63308 Põlva

T, N 9–16
K 9–13

799 4556

polva@itak.ee


Võru

Jüri 19a, 65608 Võru

E–N 9–17

782 3290

voru@itak.ee


Valga

Kesk 8, 68203 Valga

E–K 9–17
N 9–14

766 5275

valga@itak.ee






ITAK OÜ

Ringtee 1, 50105 Tartu
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID FACEBOOKIS

Facebook Pagelike Widget

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD