Elektriline roller annab liikumisvabaduse

21.04.2021
Elektriline-roller-annab-liikumisvabaduse-01-1200x675.jpg

Elektrilise käsijuhtimisega rollerid on suurepäraseks abivahendiks ja pakuvad sõidurõõmu nii õues kui ka sisetingimustes. ITAKis on võimalik elektrilisi rollereid ka lühiajaliselt laenutada ning sel puhul ei ole rollerite hoolduse ega remondi pärast vaja muretseda, sest see on tasuta!

Neljarattaline akuga sõitva Tiger rolleriga on võimalik liigelda kuni 17 km/h ja läbisõiduga kuni 50 km. Mugavuse annavad lisaks mõnusale istmele ka õhkkummidega rattad ning nii esi- kui ka tagavedrustus. Samuti on tool, käetoed ja rooli asukoht reguleeritavad.

tiger invaroller

Tiger invarolleri laenutuse hind 30 päevaks koos riikliku soodustusega on 28,50 €. Täpsemad andmed leiad e-poest.

Panther roller sobib tänu oma väikesele pöörderaadiusele väga hästi kasutamiseks just sisetingimustes. Kuigi maksimaalne kiirus rolleril on 13 km/h ja läbisõit 40 km, siis tänu väiksemale ehitusele on roller võrreldes Tiger mudeliga kergem ning mahub lahtivõetuna ka keskmise suurusega autosse.

panther invaroller panther invaroller panther invaroller

Panther invarolleri laenutus algab 24 € (riikliku soodustustega). Loe täpsemalt e-poest.

Olukorras, kus rolleri kasutamine on vajalik erinevates asukohtades ning abivahend vajab pidevat transportimist ühest kohast teise, on ideaalne valik Elite roller, mis mahub kokkupandult ka lennuki käsipagasisse! Väike ja lihtsasti kokkupandav roller pakub sõidurõõmu maksimaalse kiirusega kuni 6,4 km/h ja korraga saab sõita kuni 21 km. Tool ja juhtimiskang on reguleeritavad ning rolleri kogukaal on 25,2 kg.

invaroller, terviseabi, liikumine, itakInvaskuuter Luggie Elite

Loe täpsemalt e-poest.

Elektriliste sõidukite rentimisel on oluline, et leiaksite sobiva koha selle hoiustamiseks, kus on ka laadimiseks vajalik elektriühendus.

Sotsiaalkindlustusamet võimaldab rollereid osta ja laenutada riikliku soodustusega eelkõige tööealistel isikutel, kellel on tuvastatud osaline töövõime, töövõime puudumine või töövõime kaotus. Vanaduspensionäridel on vajalik taotleda eritaotlus, läbi mille veendutakse, et taotleja tervislik seisund tagab rolleri ohutu juhtimise ja käsitlemise.

Riikliku soodustuse saamist soodustatakse eelkõige tööhõives aktiivsel isikul, kes suudab ohutult liikluses osaleda ning kelle vajadusi kohaliku omavalitsuse teenused (näiteks sotsiaaltransport või koduhooldusteenus) ei kata. Samuti amputatsioonijärgsed isikud, kes ei saa teiste abivahendite abil pikemaid vahemaid läbida ja isikutel, kelle jaoks on see esmane liikumisabivahend teenuste kättesaadavusele (toidu ja ravimite hankimine, arsti visiitidel käimine).

Lisaks eritaotlusele tuleb esitada ka abivahendi vajadust kinnitav arstitõend. Piirhinna suurendamiseks tuleb lisada kaks võrdsetel alustel hinnapakkumist erinevate ettevõtete poolt.

Lisainfo ja nõu saamiseks võtke julgelt ühendust meie abivahendi spetsialisti Margitiga telefonil 58 863 950 või meili teel margit@itak.ee. Samuti saab tooteid tulla proovima meie suurematesse esindustesse (Tartus Ringtee 1 ja Tallinnas Lasnamäel Tähesaju tee 31).

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD