Heategevusüritus “Esimese koolikella jooks 2019”

09.09.2019
IMG_9371-1200x800.jpg

Eile kogunesid inimesed Tartus Küüni tänavale Tarbatu Tervisepargi korraldatud heategevusüritusele “Esimese koolikella jooks”, mis tänavu toimus kolmandat korda. Selle eesmärgiks oli läbi annetuste toetada 12-aastase liikumispuudega Carmen Sofia ratsutamistrenne. Carmen Sofia lugu näed SIIT.

Jooksu korraldava Tarbatu Tervisepargi tegevjuhi Kadri Pilli sõnul on heategevusjooksu juhtmõtteks „Aitame liikumispuudega lapsed KA sportima!“. „Lisaks sellele, et saame aidata üht toredat noort tüdrukut, on heategevusliku kogupereürituse suuremaks eesmärgiks teadvustamine, et sellised spordialad nagu ratsutamine on ka olulise rehabiliteeriva efektiga ning neid peaks kättesaadavamaks muutma. Rehabilitatsioon ei ole sama, mis sportimine,“ ütles Pill.

ITAK oli üritusel kohal ratastoolidega, milles kõik huvilised said proovida liikumist ja manööverdamist. Paljud pidid tõdema, et alguses oli üpris keeruline ratastooliga manööverdada ja jõudsalt edasi liikuda. Selle eesmärgiks oli inimestele näidata, milline on liikumispuudega inimese liiklemine ratastoolis ja seda ise omal nahal järele proovida. Ettevõtted osalesid ka ratastoolirallis, kus 3- liikmelised tiimid läbisid ratastoolides takistusrada, mis oli väga meeleolukas.

Kohal olid ka teised ettevõtted ja tegevusi jagus nii suurtele kui ka väikestele.

Kes eile üritusele ei saanud tulla, kuid soovib Carmenit siiski toetada, siis saate oma panuse anda veel homse, 10. septembri õhtuni (kella 23.59ni)! Panuse saab anda kontole:

Tarbatu Tervisepark OÜ
EE612200221069900548

Selgitusse lisage: Carmeni heaks! Kontole kogunenud summa liidetakse Esimese koolikella jooksul kogunenud summale. Aitame üheskoos Carmeni unistusel täituda! Sinu panus loeb!

Üritusest saad rohkem lugeda Tarbatu Tervisepargi kodulehelt.

ITAK tänab kõiki meeleoluka päeva eest ja peakorraldajat Tarbatu Terviseparki üritusele uuesti kutsumast!

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD