ITAK laienes Pärnusse: Kaks uut kauplust nüüd avatud!

20.06.2024
Parnu-kauplused-ristiku-1-ja-riia-mnt-169a-02-02-Copy-1200x819.jpg

Meil on suur rõõm teatada, et ITAK Terviseabivahendid on nüüd ka Pärnus esindatud! Avasime Pärnus koguni kaks uut kauplust, et pakkuda Pärnu ja Pärnumaa elanikele ning suvepealinna külastajatele parimat valikut terviseabivahendeid.

Kus meid leida?

Meie uued kauplused asuvad kahes mugavalt ligipääsetav asukohas:

Riia Majas aadressil Riia mnt 169a, asub suurima sortimendiga terviseabivahendite kauplus Pärnus. Kaupluses on saadaval: Liikumisabivahendid, treening- ja taastusravivahendid, põetus- ja hooldusabivahendid, ortoosid ja ortopeedilised talla ja varbatoed, kompressioonsukad, uriinipidamatuse tooted, tooted lapsele ja emale, massaaživahendid jpm. Lisaks leiate kauplusest lai valiku renditavaid tooteid.

Pärnu Haiglas aadressil Ristiku 1 asuvast ITAKi kauplusest leiate eelkõige ortoosid, ortopeedilised abivahendid, talla- ja varbatoed, kompressioontooted ning erinevad treening ja taastusravivahendid.

Olete oodatud külastama meie uusi kauplusi Pärnus! Olgu vajadus suur või väike, aitame teil leida lahendused, mis toetavad teie tervist ning parandavad elukvaliteeti. Meie professionaalne ja sõbralik personal on alati valmis teid nõustama, et leida just teile sobivad tervise- või liikumisabivahendid. ITAKi kauplustes kehtivad riiklikud soodustused.

Kohtumiseni ITAKi kauplustes!

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD