Jõulukingid eakale

16.12.2020
10-Kingiideed-eakale.jpg

Jõulupühade saabudes on hea aeg oma lähedastele meelde tuletada, kui palju me neist hoolime. Koosveedetud aeg on kõige kaunim kingitus, mida saame pühadeajal üksteisele anda, kuid ega ka kingipakke on tore avada. Sel puhul leia midagi, mis on kingisaajale tõesti kasulik ja toob tema ellu rõõmu.

ITAKi nimekirjast leiad 10 põnevat soovitust, mis võivad oluliselt lihtsustada Sinu lähedase igapäevatoimetusi.

 1. Jäänaelikud – vähendavad libisemise ja kukkumise ohtu!
Libisemisvastaseid jäätaldu on lihtne ja mugav kasutada. Tänu heale venivusele saab neid kergesti kinnitada erinevate saabaste külge ja kasutada vastavalt ilmastikuoludele. Jäänaelikud on tehtud venivast, vastupidavast ja loodussõbralikust termoplastilisest kummist. Saadaval erisuurustes.

al 6,20 €

2. Reumavöö – soojendab ja toetab selga ning aitab vähendada valu!
Soojendav reumavöö sobib radikuliidi ja närvipõletike raviks, vähendab lihaspingeid, vähendab valu ning kiirendab tervenemisprotsessi. Sobib hästi ka külmas ja tõmbetuule käes pikalt viibivatele inimestele selja kaitseks. Vöö puuvillane pool annab hea massaažiefekti ning suurema soojendamise jaoks saab keerata villasema poole vastu keha.

8,90 €

3. Pesuharjad varrega – hea abivahend keha pesemiseks, kui esineb probleeme liigesejäikuse või seljaga!
Pika varrega pesuharjad muudavad pesemise lihtsamaks. Pesuhari jalgade pesuks võimaldab kergemini ulatuda varvasteni ning spetsiaalse kujuga käsn teeb ka varbavahede pesemise mugavaks. Kehanuustikuid on hea kasutada kogu keha pesuks ning soovi korral saab käepidet painutada kuuma vee all vastavalt enda vajadusele.

al 8,00 €

4. Rulaator – suurepärane toetus igapäevastes ettevõtmistes!
Rulaator on sujuv ja stabiilne kõndimise abivahend, mis lihtsustab igapäevatoiminguid ja annab võimaluse liikuda. Rulaatorid on erakordselt kerged, vastupidavad ja lihtsasti transportimiseks kokkupandavad. Istmeosa lubab igal hetkel väsimuse tekkides või jõuetuse korral puhata ning end koguda. Rulaatoril on olemas ka pidurid, mis aitavad ära hoida rulaatori eest veeremist. Paljudel rulaatoritel on küljes ka korv.

Rulaatoreid saab nii laenutada kui ka osta.

5. Seljatugi – mugavaks ülakeha toetamiseks!
Seljatugi aitab säilitada poolistuvat asendit ja on sobilik kasutamiseks ka voodihaigetel. Seljatoe kaldenurka saab reguleerida kuute erinevasse kõrgusesse.

37,00 €

6. Treenimisvahend sõrmedele – sõrmede tugevuse ja koordinatsiooni arendamiseks!
Treenimisvahend arendab sõrmede tugevust ja koordinatsiooni. Treenib sõrmede sirutajalihaseid ning on ideaalne taastusravis kasutamiseks. Saadaval neljas erinevas tugevuses.

7,50 €

 7. Voolimispasta kätele – parandab randmete ja sõrmeliigeste liikuvust!
Voolimispasta on ideaalne käte ja sõrmede treeninguks, et vähendada sõrmede, käte ja randmete liigeste valu ja jäikust. Regulaarne treening parandab randmete ja sõrmeliigeste liikuvust, aitab tugevdada haaramist ning taastada käe halvenenud haaramisfunktsiooni. Voolimispasta on valmistatud mittetoksilisest silikoonist. Saadaval eri tugevustes.

5,50 €

8. Massaažimatt – alandab vererõhku ning parandab tasakaalu ja üldist liikuvust!
“Kivisillutisega” massaažimatil kõndimine stimuleerib jalatalla närve ning selle kaudu kiireneb ainevahetus ja vereringe. Aitab võitu saada väsimusest, leevendab närvivalu ja lihasväsimust, stimuleerib soolte tööd ja tugevdab immuunsüsteemi.

19,00 €

 9. Dušitool – tagab turvalisema pesemistoimingu!
Dušitoolid annavad kindlustunde, kui esineb tasakaalu või kehahoiu probleeme. Stabiiline ja reguleeritava kõrgusega istumisase on abiks igapäevaelus, lihtsustades pesemistoiminguid. Toole on erinevates suurustes ja ka seljatoe ning käepidemetega.

Dušitooli on võimalik soovi korral ka rentida!

 10. Purgiavaja – annab lisapaari abikäsi!
Purgiavajal on kaks rööbast erinevate pudelite ja purkide avamiseks. Purgi keeramisega lukustub kaas ja tänu sellele ei ole vaja kaant samaaegselt suruda ja keerata. Võimaldab avada purgi kaasi läbimõõduga 10 – 90 mm. Lisaks on eraldi sissehitatud avaja, millega saab lahti teha ka väiksemaid pudeleid. Toode kinnitatakse kruvidega kapi külge või laua alla (kruvid tootega kaasas).

Tooted leiad ITAKi e-poest või meie esindustest!

Kauneid pühi!

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD