Kasulikud kingisoovitused

18.12.2020
Kingiideed_blogi-pilt.jpg

Jõulupühad on peagi saabumas! Sel puhul jagame teiega 10 põnevat kingiideed, millega oma lähedasi üllatada. Soovituste seast leiad midagi nii vanematele kui ka sportlikule noorele.

1. Võimlemislint
Suurepärane koduseks treeninguks! Erineva tugevusega kummilindid võimaldavad treenida erineva raskusastmega. Sobivad suurepäraselt üldtreeninguks ja vastupidavuse treenimiseks.

2. Vererõhuaparaat
Vererõhku on oluline jälgida, kas see on normaalne, kõrge või liiga madal. Vererõhuaparaat võimaldab patsientidel mõõta ise oma vererõhku usaldusväärselt kodust lahkumata. Täiustatud vajalike tehniliste detailidega, lihtne ja mugav kasutada.

3. Massaaživahendid
Massaaživahendid sobivad hästi lihaste lõdvestamiseks ja pinge maandamiseks. Massaaž aitab parandada käte ja jalgade liikuvust ja verevarustust.  Massaažipalliga harjutusi tehes tugevnevad käte ja jalgade lihased ning paraneb koordinatsioon ja painduvus. Massaažimatil kõndimine alandab vererõhku ja parandab üldist liikuvust ja tasakaalu, stimuleerib jalatalla närve ning selle kaudu kiireneb ainevahetus ja vereringe.

4. Massaaži-ja teraapiarull Qmed
Rull sobib taastusraviks, sportlastele lihaspingete leevendamiseks ning sobib ka lõõgastavaks massaažiks, aitab leevendada seljavalusid ning sellega seotud ebamugavustunnet. Harjutused rulliga suurendavad verevarustust ja lihaste paindlikkust, aitab vähendada tselluliiti ning tugevdab keha.

5. Inhalaator
Leevendab köha, nohu, allergia, kopsupõletiku ja hingamisteede haigustest tingitud sümptomeid! Meditsiinilise sururõhuallikana töötav inhalaator eritab auru, mis tungib sügavamale hingamisteedesse, vedeldades sekreeti ja lihtsustab selle välja nuuskamist või köhimist.

6. Võimlemispallid
Lihaste tugevdamiseks, kehahoiu parandamiseks ning ennetamaks seljavalusid!

7. Tasakaalupadjad
Parandavad kehaasendi stabiilsust, tasakaalu ja koordinatsiooni. Tasakaalupadi aktiveerib ja tugevdab kehatüve lihaseid, ennetab ja vähendab seljavalusid. Sobib ka jalatalla massaažiks.

8. Nahahooldustooted
Hooldatud ja kaitstud nahk on väga oluline eriti talveperioodil! Vital nahahooldussarja tooted varustavad nahka toitainetega ja on rikastatud õrnatoimelise mandliõli, shea-või ja pantenooliga.

9 Jäänaelikud
Vähendavad libisemise ja kukkumise ohtu! Libisemisvastaseid jäätaldu on lihtne ja mugav kasutada. Tänu heale venivusele saab neid kergesti kinnitada erinevate saabaste külge ja kasutada vastavalt ilmastikuoludele.

10. Soojendav reumavöö seljale 
Soojendab ja toetab selga ning aitab vähendada valu! Soojendav reumavöö sobib radikuliidi ja närvipõletike raviks, vähendab lihaspingeid, vähendab valu ning kiirendab tervenemisprotsessi. Sobib hästi ka külmas ja tõmbetuule käes pikalt viibivatele inimestele selja kaitseks.

 

Tooted leiad ITAKi e-poest või meie esindustest!

Kauneid pühi!

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD