Kuidas veenduda, et lähedasega on tema kodus kõik hästi?

02.12.2021
Koduandur-1200x675.jpg

ITAKi kauplustes on saadaval Koduandur, mis aitab säilitada meelerahu ja veenduda lähedase turvalisuses. Koduandur on juhtmevaba seade, mis kinnitatakse lähedase koju, et registreerida tema liikumist ja seeabil tuvastada potentsiaalne oht. Lisaks mõõdab Koduandur ka õhutemperatuuri, mille abil on võimalik näha, kui lähedasel esineb raskusi kodu kütmisega.

Saadud andmed kajastuvad Koduanduri infosüsteemis ja neid saab jälgida veebist või läbi selle ka oma telefonist. Andmete põhjal on võimalik tuvastada, kas ja mis ajal toimub kodus liikumine. Ebatavalise käitumise tuvastades saadab andur perele teavituse. Kui inimene on kukkunud ja ei saa enam ise püsti ega suuda endale abi kutsuda või kui näiteks ei ole lähedane õhtuks koju jõudnud, siis on perel võimalik anduri saadud info peale reageerida kiiremini, kui seda muidu teha oleks osatud.

Andur mõõdab liikumist ega tuvasta pilti või heli. Nii ei pea lähedane tundma, et keegi teda pidevalt vaatab või jälgib. Koduandurit saab kasutada ka kohas, kus pole internetiühendust.

Koduanduri saab soetada endale kõikidest ITAKi kauplustest või e-poest. Seejärel tuleb liituda Koduanduri infosüsteemiga, kus saab kuumaksu alusel (25 €/kuu) jälgida lähedase liikumist.

Soovid rohkem infot, siis võta ühendust telefonil 511 4882.

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD