Miks eelistada forma-care® mähkmeid ja sidemeid?

03.12.2020
Forma-care.jpg

Forma-care® toodetel kasutatakse kvaliteetseid materjale, mis tagavad nii mugavuse kui ka kindlustunde.

  • Mugavus: toodete lõiked ja kuju on kohandatud inimese kehale võimalikult sarnaseks ning koos venivate mansettkinnitustega tagab suurepärase sobivuse. Pehmed ja kohevad kiud on nahasõbralikud ja aitavad ära hoida ärritust.
  • Hingavus: õhku läbilaskev tekstiililaadne väliskile laseb nahal hingata, vähendades nii haudumist ja nahaärrituste teket.
  • Suur imavus: spetsiaalne kahekihiline sisu imab niiskuse kui ka lõhna endasse ja hoiab seda alumises kihis, aidates pealispinnal kiiresti kuivada, et saaksid end tunda kuivana.
  • Lekkekindlus: külgedel olevad lekketakistused on niiskust hülgavad ja pakuvad lisa turvatunnet ööpäevaringselt.
  • Niiskuse indikaator: indikaator annab kindlustunnet ja näitab, millal tuleks toodet vahetada.
  • Lateksivaba: allergiliste reaktsioonide vältimiseks kasutatakse lateksivabu materjale. Kõik tooted on ka dermatoloogiliselt testitud.
  • Värvikontseptsioon: erivärvid suuruste ja imavuste vahel teeb toodete eristamise lihtsaks ja mugavaks.

ITAKi tootevalikust leiad nii forma-care® püksmähkmeid ja külgedelt kinnitatavaid mähkmeid kui ka naiste sidemeid. Mähkmetel saab valida lisaks suurusele ka imavust – forma-care® Night tooted annavad vajadusel suurema kaitse ka ööseks. Aktiivse liikumise korral soovitame forma-care® püksmähkmeid, mis sobivad kandmiseks ka tavalise aluspesu asemel. Tekstiilisarnane materjal vähendab toodete kandmisel krõbisemist ja aitab tunda end veel enesekindlamalt.

Uriinipidamatus esineb üle 120 000 inimesel Eestis ja on seega oluliselt rohkem levinud, kui teinekord võib tunduda. Leia endale sobiv toode, mis aitab sul säilitada enesekindlust ning nautida täisväärtuslikku elu!

Forma-care® hoolib lisaks tarbijate heaolule ka keskkonnast. Nende tarneahel on optimeeritud tekitamaks võimalikult vähe CO2 heiteid. Kauba transportimisel kasutatakse võimalikult palju raudteeühendust ja näiteks on uute tootmistehnoloogiate abil suudetud materjalide kokkuhoiuga vähendada toodete üldkaalu koguni 18 %.

Suurbritannia tootja forma-care® lipulaeva Premium Dry tooted on saadaval vaid ITAKi terviseabivahendite esindustest ja e-poest.

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD