Nüüd on võimalik tellida vajaminevad tooted koju ka püsitellimusena!

19.07.2022
Pusitellimus_uudis-01-1200x835.png

Vormista püsitellimus ja soovitud tooted jõuavad iga kuu alguses automaatselt kohale

ITAKi e-poes on võimalus tellida vajaminevad tooted nüüd ka püsitellimusena soovitud aadressile! Nii saabuvad tooted Teile iga kuu alguses kohale ilma, et peaksite pidevalt tellimuste tegemisele aega kulutama.

Väljastame enne iga kuu lõppu järgmise kuu arve Teie e-posti aadressile ning kui arve on kuu lõpuks tasutud, siis jõuab tellimus automaatselt uue kuu alguses soovitud aadressile. Transporditeenusena saab valida jätkuvalt nii pakiautomaadi kui ka kulleri (kodu ukseni) või tulla toodetele ise järele Tartu Ringtee 1 aadressile. Soovi korral saate teha ka ettemaksu mitme kuu püsitellimuse eest.

Püsitellimustele kehtivad samuti riiklikud soodustused!

Püsitellimus aitab mugavalt veenduda, et järjepidevalt kasutatavad tooted oleksid kuu alguses olemas ning vähendavad aega korduvostude tegemiselt. Samuti aitab see meil jälgida, et kõik Teie soovitud tooted oleksid järgmise kuu alguseks laos ja valmis Teile saatmiseks. (Tooted saabuvad Teile kuu alguses hiljemalt 8. kuupäevaks).

Soovi korral saab eelnevalt ette teavitades ka vormistatud püsitellimusele ühekordseid oste lisada ning muuta.

Püsitellimuse tegemiseks:

  1. Sisenege enda kasutajaga e-poodi / tehke kasutajakonto ITAKi kodulehel (avalehel üleval paremas nurgas “Logi sisse”).
  2. Vali e-poes soovitud tooted koos vajamineva kogusega ostukorvi ning minnes enda kontole (vajutades ülevalt paremalt nurgast enda nimele) vali alamleht Püsitellimused.
  3. Kõik ostukorvis olevad tooted jõuavad automaatselt uude püsitellimusse, kui vajutad „Uue püsitellimuse vormistamiseks vajutage siia“.
  4. Oota hetk ja seejärel veendu, et tellimusel oleksid kõik andmed soovipäraselt.
  5. Aktiviseeri püsitellimus!
  6. E-posti aadressile tuleb kinnitus, et püsitellimus on loodud.
  7. Enne kuu lõppu saadame e-posti aadressile esimese arve, mille tasumisega kinnitate, ei soovite püsitellimust saada.
  8. Järgnevatel kuudel saadame arve enne kuu lõppu meilile ja kui olete arve tasunud, siis väljastatakse ja saadetakse tellimus uue kuu alguses Teieni.
  9. Püsitellimuse peatamiseks või lõpetamiseks deaktiviseerige püsitellimus vajutades „Vajuta siia, et teha püsitellimus mitteaktiivseks“.

Soovi korral saate teha mitu erinevat püsitellimust (ja vajadusel valida neist sobiv järgmiseks kuuks, tehes need vastavalt aktiivseks või mitteaktiivseks).

Küsimuste korral kirjuta epood@itak.ee või helista 511 4882.

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD