Oleme Saksamaa ratastoolitootja Meyra maaletoojad

03.07.2022
Meyra-01.png

ITAK Terviseabivahendite kauplusest leiad kvaliteetsed Saksamaa ratastoolid, mis kohandatakse vastavalt kasutaja vajadustele!

Oleme maaletoojaks Meyra Grupp ratastoolidele. Nii nagu meile, on ka Meyrale oluline lähtuda kasutaja personaalsetest vajadustest, mistõttu tegeletakse pidevalt toodete arenduse ja tehnoloogia uuendustega. Üksnes seeabil on võimalik varustada ratastooli kasutajaid laia tootevalikuga ning et ka kõige keerulisemate diagnoosidega kasutajad leiaksid endale täielikult sobiva ja vastavalt nende vajadustele kohandatud ratastooli.

MEYRA GROUP ühendab endas erinevate valdkondade professionaalid ühe brändi alla. Teadusuuringute ja tehnoloogiarenduste tulemusel luuakse liikumispuudega inimestele uuenduslikke ratastoole, mis toetavad nende igapäevaelu ja taastusprotsessi. Viimased paar aastat on pööratud rõhku ka individuaalsete lahenduste väljatöötamisele. Iga mure on üksikasjalikult planeeritud koostöös terapeutide, ortopeedide ja tehnikute ning inseneridega.

Meyra gruppi kuuluv Netti asutati algselt 1980ndatel Norras, olles spetsialiseerunud ratastooli istmetele ja on üks vähestest dünaamiliste istmete varustajatest. Netti pakub mugavaid lahendusi ka keeruliste kohanduste jaoks, mis aitavad säilitada või parandada kasutaja liikumisvõimet ja lihtsustavad inimese igapäevatoiminguid.

TA Service on Taani kõrgklassi elektriliste ratastoolide tootja asutati algselt 1988. aastal. Viimase 30 aastaga on ettevõtte edukuse saladuseks saanud innovatsioon ning kõrge tarbijate rahulolu.

ITAKi tootevalikust leiad nii kohe saadaval olevaid Meyra ratastoole kui ka võimaluse tellida endale sobiv toode koostöös meie abivahendite spetsialistidega.

Võta ühendust meie spetsialistidega ja uuri toodete kohta ka meie kodulehelt.

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD