Meeste uriinipidamatus – kuidas püsida kuivana?

03.07.2017
Pesukaitsmed-meestele.jpg

Meeste uriinipidamatus on väga levinud probleem – iga kümnes mees kannatab mingil eluperioodil uriinipidamatuse all. Kuigi tegemist on sageliesineva murega, ei julgeta sellest alati rääkida ja nii jäävad ka lahendused leidmata. Kui sul on uriinipidamatuse sümptomid, siis pöördu abi saamiseks kindlasti arsti poole. Kuivana püsimiseks on abi aga spetsiaalselt meestele loodud sidemetest, mida siin postituses lähemalt tutvustame. 


MILLAL LÄHEB VAJA URIINIPIDAMATUSE SIDEMEID?

Kui uriinipidamatus häirib sinu igapäevaseid tegemisi, siis võid vajada sidemeid, mis aitaksid sul kuivana püsida ja jätkuvalt aktiivne olla. Sidemed lasevad õhku läbi ning hoiavad eemal ka ebameeldiva lõhna.

Uriinipidamatuse kõige sagedamini esinev sümptom on pidev tilkumine. Kui sul esineb tilkumist, siis peaksid pöörduma arsti juurde ning kasutama sidemeid.

Mehed võivad vajada spetsiaalseid sidemeid vanuse kasvades, suurenenud eesnäärme puhul ning ajutiselt ka pärast eesnäärme lõikust.

Uriinipidamatus mõjutab meeste elukvaliteeti tugevalt, mistõttu on oluline abi küsida ning vajalikke abivahendeid kasutada.


MISSUGUSEID MEESTELE MÕELDUD SIDEMEID ON OLEMAS? 

Kerge uriinipidamatuse eest kaitseks sobivad õhemad pesukaitsed. Õhuke ja musta värvi side Tena Men Level 0 on väga diskreetne ning kaitseb kindlalt tilkade ja juhuslike lekete eest.

Suurema imavusega sidemed sobivad suurema uriinipidamatuse korral.

Spetsiaalselt meestele loodud imav aluspesu näeb välja ja on ka kandmisel nagu tavaline aluspesu.

meeste-uriinipidamatus-pesukaitse      meeste-uriinipidamatus      meeste-uriinipidamatus-imav-aluspesu

Õhuke ja diskreetne pesukaitse          Suurema imavusega side                 Imavad püksid


MIKS ON OLULINE KASUTADA SPETSIAALSEID URIINIPIDAMATUSE SIDEMEID?

Meeste sidemete kuju on mõeldud just spetsiaalselt meeste keha jaoks. Anatoomilise kujuga side järgib kehakontuure ja liibub kindlalt keha vastu ning tagab nii terveks päevaks mugava, kuiva ning kindla enesetunde.

Meestele mõeldud sidemed on diskreetsed ning ei ole riiete all märgatavad. Uriinipidamatuse sidemetel on kleepriba, mis kinnitab sideme kindlalt aluspesu külge.

Lisaks on sidemed enamasti pakitud ühekaupa, mis muudab nende kaasaskandmise ja äraviskamise mugavaks.


TUTVU SOODUSTINGIMUSTE JA TOODETEGA

Meeste uriinipidamatuse sidemeid on võimalik osta riikliku soodustusega. Vaata soodustingimusi.


VAATA TOOTEID E-POES

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD