Abri Flex imavad püksid, Abri-Flex imavad püksid
abri flex imavad pueksid , Abri-Flex imavad püksid

Abri-Flex imavad püksid

Tootekood: 67200
ISO kood: 09.30.24.94

14.2816.80

Abri-Flex imavad püksid sobivad aktiivsetele inimestele, kellel on mõõdukas või raske uriinipidamatus. Võib kasutada nagu tavalist aluspesu. Neid on kerge jalga tõmmata ja lahtirebitavad küljed hõlbustavad pükste vahetamist. Abri-Flex mähkmetel on õhku läbilaskvast pehmest materjalist välispind, mis muudab mähkme kasutamise diskreetseks ning mugavaks.

Pakis 14 tk.

 

Riikliku soodustuse rakendumiseks logi sisse ID-kaardi, mobiili-ID või SMART-ID kaudu! Soodustust saab kontrollida ostukorvi vaates! Kõikidele vanaduspensionäridele rakendus riiklik soodustus uriinipidamatustoodetele automaatselt. Loe täpsemalt meie blogist!

Unikaalne TopDry pealiskiht juhib vedeliku mähkme sisse ja kaitseb nahka liigniiskuse eest. Mööda pikikiudu jaguneb vedelik ühtlaselt kogu imava pinna ulatuses ja superabsorbent hoiab selle mähkme sisemuses. Spetsiaalne Odour systemTM vähendab ebameeldivat lõhna. Mähkmete külgelel on spetsiaalsed vedelikku tõrjuvad tõkked, mis  takistavad uriini lekkimist. Mähkme välisküljel asuv indikaator näitab, millal tuleb mähet vahetada.

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,68 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,56 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,12 €
Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,72 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,60 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,12 €
Suurus

M, L

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD