akupressuurmatt akupressuur punktiteraapia, Akupressuurmatt ja -padi Qmed
akupressuurmatt, Akupressuurmatt ja -padi Qmed
akupressuurmatt, Akupressuurmatt ja -padi Qmed

Akupressuurmatt ja -padi Qmed

Tootekood: 53282

39.65

Akupressuurmatt ja -padi aitab väsinud ning stressis keha lõõgastada ja pingetest vabastada. Akupressuur aitab pea-, selja-, kaela- ja lülisamba valu ning lihaspingete ja krampide korral. Samuti mõjub üldisele heaolule ja väsimusele positiivselt ning vähendab stressi. Qmed akupressuuri komplektiga saab stimuleerida akupressuri punkte ja närve kehas, et tugevdada immuunsust ja vähendada haigustekitajate mõju.

Kliiniliselt on tõestatud, et akupunktuur suudab reguleerida enteroni liikumist kehas, seedenäärmete sekretsiooni, sapivoolu, sapipõie ja sapiteede diastoolset ja kontraktiivset funktsiooni. Akupunktuur aitab puhastada kanaleid ja kapillaare, mis on väga olulised nii vereringes kui ka inimkeha normaalsete füsioloogiliste funktsioonide säilitamiseks. Jalgade tsooniteraapias (refleksoloogias) ja massaažis kasutatakse akupressuurmatti, et stimuleerida keha energiavoolu jalgadest pähe, mis võib vähendada sümpaatilise närvisüsteemi ärritust, leevendada ärevust ja parandada lõõgastumist.

Kehapunktide stimuleerimise meetodi põhimõte seisneb selles, et elujõud, hiina keeles „qi“, võib voolata läbi kehakanalite kogu kehas. Selle teooria kohaselt tekib “qi” blokeerimisel halb enesetunne või haigus, kuid kinnijäänud energia saab kergesti liikuma, vajutades akupunktuuri punktidele. Nende punktide stimuleerimine võib mõjutada kehakanalite kaudu maksa funktsioone, et ravida haigusi ja säilitada tervist.

Kasutamine:

Asetage matt voodi peale (või muule pehmele pinnale). Heitke matile ettevaatlikult pikali või asetage akupressuurpadjale ainult soovitud kehaosa, näiteks jalad või kael. Vältige ärritunud nahapinna asetamist akupressuurmatile ja -padjale! Esimestel kordadel asetage akupressuurimati ja -padja peale ka käterätik või muu õhuke riie, et teravad orad ei oleks nii tugevalt tuntavad. Näiteks võib kanda T-särki ja retuuse. Esimesed minutid võivad olla valusad, kuid hingake sügavalt ja aeglaselt, kerge valu muutub suhteliselt kiiresti ja tunnete lõõgastust. Alustage ravi lühikese 5 minuti pikkuse seansiga. Kui teie keha on akupressuurmatiga harjunud, võite sessiooni pikendada 40 minutini päevas. Parima tulemuse saamiseks kasutage seda iga päev.

Komplekti kuuluvad:
Akupressuurmatt: 74 x 44 cm, 230 ketast x 27 tihvti
Akupressuurpadi: 39,5 x 10 x 15 cm, 73 ketast x 27 tihvti
Riidest kott

5 laos

Vastunäidustused:
• nahahaigused
• menstruatsioon ja rasedus
• kõrge vererõhk
• kõrge kehatemperatuur (üle 39°C)
• veenilaiendid ja veenipõletik
• nahamuutused, nt väga difuusne mädane ekseem
• hematoomid või veritsusoht

Hooldus:
Pange matt kerge pesuvahendiga leigesse vette ligunema. Välja võttes väänake matti, olles ettevaatlik teravate ogadega ning jätke seejärel toatemperatuurile kuivama. Ärge peske matti pesumasinas!

Koostis:
Kate: 100% puuvill
Sisu: 100% PU tihvtid: PET

TOODE EI OLE MEDITSIINISEADE

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga39,65 €
Lapse soodushind arstitõendiga39,65 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga39,65 €

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD