Alkoholivabad rätikud meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks Chemi-Pharm Sterisept Wipes

Alkoholivabad rätikud meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks Chemi-Pharm Sterisept Wipes

Tootekood: 50225

9.15

Sterisept Wipes on alkoholivabad sünteetilisest materjalist ühekordselt kasutatavad rätikud mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete desinfektsiooniks ja alkoholile tundlike pindade puhastamiseks. Rätikud sobivad kõikide veega töötlemist taluvate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Sterisept Wipes ei sisalda alkoholi, aldehüüde, fenoole ega PHMB (polyhexamethylene biguanide), puhastab ja desinfitseerib. Rätikud on ebemevabad, mittekootud ega sisalda tselluloosi. Sterisept Wipes omab laia bakteritsiidset (k.a MRSA, VRE), mükobakteritsiidset (k.a Mycobacterium Terrae, Mycobacterium Avium), fungitsiidset ja pärmseentevastast toimet. Toode omab ka virutsiidset (k.a HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Adeno, Noro ja Rota) ja sporitsiidset (k.a Clostridium Difficile) toimet.

KASUTAMINE:
Avada kaane otsas olev klapp ja tõmmata sealt välja rätik kuni perforeeritud kohani. Peale rätiku lahtitõmbamist sulgeda koheselt klapp, vältimaks rätikute kuivamist. Desinfitseeritavad pinnad pühkida rätikuga nii, et kogu pind oleks ühtlaselt niisutatud. Toimeaeg vähemalt 60 sekundit. Kui töödeldud pinnad on mõeldud kokku puutuma inimese nahaga või toiduainetega, siis on soovitav peale toimeaja möödumist desinfektsioonivahendi jäägid eemaldada niiske lapiga. Orgaanilise saaste, nagu veri või sekreedid korral, eemaldada kõigepealt esimese rätikuga saaste ja järgmise rätikuga viia protseduur lõpuni.

KASUTUSKOHAD:
Steriset Wipes´i kasutatakse haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operatsioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites ja laboratooriumites mitteinvasiivsete, alkoholi mittetaluvate meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks:

 • Patsiendiga seotud pinnad, nagu voodiraamid ja madratsid
 • Läbivaatuse instrumendid
 • Opeartsioonisaali pinnad
 • Kuvöösid, vannid ja protseduurikärud
 • Klaviatuurid ja aparaatide ekraanid ning korpused

Kogus: 120 tk purgis (20 x 20 cm)

13 laos

KOOSTIS:
100 g toodet sisaldab toimeaineid: Didecyl-Dimethyl-Ammonium Chloride (DDAC) 0,45g ; N-(3-aminopropyl)-N-dodecylpropane-1,3-diamine 0,45g

ETTEVAATUSABINÕUD:
Pikaajaline toime, kahjulik veeorganismidele. Vältida sattumist keskkonda.

 

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga9,15 €
Lapse soodushind arstitõendiga9,15 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga9,15 €

  ITAK OÜ

  Anna meile tagasisidet

  JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

  © 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD