desinfitseeriv puhastusvaht, Desinfitseeriv puhastusvaht Chemi-Pharm Clean Foam

Desinfitseeriv puhastusvaht Chemi-Pharm Clean Foam

Tootekood: 50229

9.20

Clean Foam desinfitseeriv puhastusvaht sobib väga hästi mitteinvasiivsete medistiiniseadmete ja teiste alkoholi suhtes tundlike pindade puhastamiseks. Clean Foam ei sisalda alkohole, aldehüüde ega PHMB (biguaniid) ja on kasutatav kõigi vett taluvate pindade puhastamiseks. Toode kantakse pinnale vahu vormis, mis teeb tema kasutamise mugavaks ja ökonoomseks. Clean Foam on materjalisõbralik.

KASUTUSKOHAD: Clean Foam sobib kasutamiseks haiglates, hambaravikliinikutes, hooldekodudes, laboratooriumites, psühhoteraapias, perearstikeskustes jm. Clean Foam on eriti sobiv hambaravikliinikutes patsienditoolide jm pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks, mis on valmistatud kas nahast või kunstnahast. Toodet sobib kasutada ka meditsiiniseadmete akrüülpindadel. Vahustamine pinnale toimub ilma survegaasita, mis on kasutajale ja keskkonnale ohutu. Clean Foam omab bakteritsiidset ja fungitsiidset toimet, hävitab grampositiivseid ja gramnegatiivseid baktereid. Toode toimib samuti ümbrisega viiruste suhtes (k.a HBV. HIV, HCV)
KASUTAMINE: Töödeldavale pinnale pihustada piisav kogus Clean Foam vahtu ja ajada lapiga laiali. Veenduda, et pind on ühtlaselt kaetud. Toime saavutamiseks peab pind olema visuaalselt märg vähemalt 1 minut! Töödeldud pinna loputamine ei ole vajalik.

Kogus: 1 l

1 laos

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga9,20 €
Lapse soodushind arstitõendiga9,20 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga9,20 €

    ITAK OÜ

    Anna meile tagasisidet

    JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

    © 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD