lõhnaemaldaja riietelt desifitseerimisvahend rõivastele, Erisan Oxy+ desinfitseerimisvahend riietele
erisan oxy toimeaeg, Erisan Oxy+ desinfitseerimisvahend riietele

Erisan Oxy+ desinfitseerimisvahend riietele

Tootekood: 50193

1.85

Erisan Oxy+ granuleeritud pulber, mille desinfitseeriv mõju aktiveerub vesilahuses. Erisan Oxy+ pulber on mõeldud pesu desinfitseerimiseks, et kaotada ära pesul ebameeldiv lõhn. Toimeaine vesinikperoksiid + peräädikhape tekitab bakteris reaktsiooni, mille käigus toimub bakteri lõplik lagunemine. Antud reaktsiooni jääkaineteks on hapnik ja vesi ning tänu sellele saavad antud toodet kasutada ka allergikud.

Sobib spordiriiete, lemmikloomade pesade jt rõivaste ja kangaste pesemiseks. Samuti sobib Erisan Oxy+ meditsiiniseadmete ja -vahendite puhastamiseks ning võib kasutada kuumatundlike tekstiilide (kunstkiudude) desinfitseerimiseks ja desinfektsioonivahendina ultrahelipesumasinates. Hambaravis sobib toode proteesimisvahendite ja imemisseadmete desinfektsiooniks.

Pakis 50 g

Laost otsas

Toodet ei soovitata kasutada vask- ja messingpindadel!

Kasutamine: valmista töölahus puhta sooja (30–40 °C) vee abil. Segamine kiirendab pulbri lahustumist. Desinfektant on kasutusvalmis, kui pulber on lahustunud. Saastunud pindu tuleb pühkida desinfektandilahuses niisutatud lapiga. Vajaduse korral tuleb pinnad pärast desinfektsiooni üle loputada. Instrumente peab pärast leotamist ja ultrahelipesu hoolikalt loputama. Leotusvannis kasutatav lahus tuleb iga päev vahetada.
Tekstiilide desinfektsioon masinpesu abil: 4–7 kg pesu kohta võtta 1 annuspakend Erisan Oxy+ desinfektanti ja umbes 1/2 annust tavalist pesupulbrit. Pulbrid võib omavahel kokku segada. Kasuta pesuprogrammi temperatuuril 40 °C.

Kasuta kaitsekindaid! Töölahuse valmistamise käigus tekib keemilise reaktsiooni tulemusena vesilahuse pinnale pisut vahtu. Valmista töölahus piisavalt suures anumas. Ära kasuta paakunud toodet.

Koostis: naatriumperkarbonaat > 30%, TAED 5–15%, kompleksitekitid > 30%, mitteioonsed tensiidid < 5%,
Töölahuse pH 7,5

Säilitamine: hoida temperatuuril alla +28 °C. Säilib 2 aastat alates valmistamise kuupäevast.

Toode on biolagunev. Pakkematerjalid on taaskasutatavad.

Tootjariik: Soome

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga1,85 €
Lapse soodushind arstitõendiga1,85 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga1,85 €

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD