fbpx

Hooldusvoodi Domiflex

Hooldusvoodi Domiflex kokkupanduna

Hooldusvoodid

ISO kood: 18.12.10

Elektriliselt reguleeritavad hooldusvoodid arvestavad igaühe vajadusi ja vastavad nõuetele, mis parandavad hooldusõe tööd. Elektriliselt reguleeritavad hooldusvoodid aitavad parandada voodihaige elukvaliteeti. Hooldusvoodi on turvaline ja seda on mugav kasutada.

HOOLDUSVOODID

Hooldusvoodi Domiflex 

Hooldusvoodi on lihtsalt kokkupandav ja puldiga reguleeritav hooldusvoodi, mis võimaldab seda abivajaja koju lihtsamini transportida. Elektrilise hooldusvoodi mõõdud on 90×200 cm, üldkõrguse kohandamine 40-81 cm, sobib kasutajale kehakaaluga kuni 135 kg.

Kvaliteetsed teraapia- ja hooldusvoodid on neljaosalise lamamisalusega – elektriliselt on reguleeritav üldkõrgus, peatsi-seljaosa ja jalaosa.

Hooldusvoodi Domiflex II

Hooldusvoodi on lihtsalt kokkupandav ja puldiga reguleeritav hooldusvoodi, mis võimaldab seda abivajaja koju lihtsamini transportida. Elektrilise hooldusvoodi mõõdud on 90×200 cm, üldkõrguse kohandamine 39-80 cm, sobib kasutajale kehakaaluga kuni 155 kg.

Kvaliteetsed teraapia- ja hooldusvoodid on neljaosalise lamamisalusega – elektriliselt on reguleeritav üldkõrgus, peatsi-seljaosa ja jalaosa. Lisaks saab voodit sättida istuvasse asendisse.

Hooldusvoodite komplekti kuuluvad:

  • küljepiirded
  • voodilook koos kolmnurk-käepidemega

Hooldusvoodid on ratastega, mille läbimõõt on 100 mm ja igal rattal on pidur. Põhimaterjal on puit, mis annab voodile koduse väljanägemise.

 

Täishinnaga:
Hooldusvoodit Domiflex II saab osta täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest (ostmise puhul tuleb eelnevalt kokku leppida, kuna peame voodi ette valmistama ja filiaali toimetama).

Hooldusvoodi laenutamine

Domiflex 

Täishinnaga: 1,46 €/kalendripäev

Laenutamise soodushind:

  • täiskasvanule: on 0,20 eur / kalendripäev
  • lapsele: 0,76 eur / kalendripäev
  • puudega lapsele: 0,20 eur / kalendripäev

NB! Soodustingimustel laenutamine toimub abivahendi kaardi, arstitõendi ja isikut tõendava dokumendi  alusel.

Domiflex II

Täishinnaga: 1,54 €/kalendripäev

Laenutamise soodushind:

  • täiskasvanule: on 0,28 eur / kalendripäev
  • lapsele: 0,84 eur / kalendripäev
  • puudega lapsele: 0,28 eur / kalendripäev

NB! Soodustingimustel laenutamine toimub abivahendi kaardi, arstitõendi ja isikut tõendava dokumendi  alusel.

Hooldusvoodi laenutamiseks on vajalik tulla meie teeninduspunkti. Eelnevalt soovitame võtta ühendust meie klienditeenindusega, et veenduda vabade hooldusvoodite olemasolus. Vajadusel broneerime teile hooldusvoodi. Laenutatud voodi komplekti ei kuulu madrats. Madratsit on võimalik osta meie teeninduspunktidest. Hooldusvoodid on transpordiks ja hoiustamiseks lihtsalt kokkupandav. Kui teil pole võimalik hooldusvoodit ise transportida, siis on võimalik tellida meiepoolne transport ning me toimetame abivahendi teile koju.

Soetamise viis

,

Jälgi meid Facebookis

Facebook Pagelike Widget

OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2020 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD