lamatistevastane madrats, Lamatistevastane madrats VitaForm 4

Lamatistevastane madrats VitaForm 4

Tootekood: 44041
ISO kood: 04.33.06.01

325.35

Lamatistevastane madrats VitaForm on mõeldud keskmise kuni kõrge lamatisriski korral. Madrats leevendab survet keha toetuspunktidele ning seeläbi parandab vereringet, vähendades lamatiste tekke riski. Esmane võimalus voodis tekkivate lamatiste vältimiseks on vähemalt iga kolme tunni tagant lamaja kehaasendit vahetada. Nii saab vähendada liiga pikalt kestvat survet luuliste kehaosade piirkonnas asuvatele veresoontele ja see tagab normaalse kudede ainevahetuse. Madratsi tõhususe säilitamiseks ärge keerake voodilina ääri madratsi alla liiga tihedalt. Viskoelastsest vahust madratsile tuleb peale panna voodilina.

Madrats on kahekihiline, pealmine kiht on viskoelastsest pealispinnast (80 kg/m3 . Alumine on polüuretaan kõrgtehnoloogiline vaht (High Resilience) (37 kg/m3).

VitaForm madrats sobib kehakaalule 35 – 150 kg.

Mõõdud: 198 x 88 x 17,5 cm

Soodustuse rakendumiseks logi sisse ID-kaardi, mobiili-ID või SMART-ID kaudu! Soodustust saab kontrollida ostukorvi vaates! Kõikidele vanaduspensionäridele rakendus riiklik soodustus uriinipidamatustoodetele automaatselt. Loe täpsemalt meie blogist!

Laost otsas

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga86,85 €
Lapse soodushind arstitõendiga192,85 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga86,85 €
Mõõtmed 92 cm

    ITAK OÜ

    Anna meile tagasisidet

    JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

    © 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD