Lastekäru EIO, Lastekäru EIO
Lastekäru EIO, Lastekäru EIO
Lastekäru EIO, Lastekäru EIO

Lastekäru EIO

EIO lastekäru on väga kerge käru igapäevasteks jalutuskäikudeks, mis oma komplektsuse poolest sobiv erivajadusega lapsele. Pea- ja  kehatoed ning kehatüverihmad on polsterdatud ning mugavad.

Lastekärul on kerge alumiiniumist raam. Käru eesmised pöörlevad rattad suurusega 9“ on lukustatavad otseliikumiseks, tagumiste rataste suurus on 11“. Standardvarustuses on 5-punktirihm, pea tugipadi, kehatüve ja puusa toepadjad, reguleeritav käetugi ning istmealune poekorv. Kaasas olev vihma- ja päiksevari on eemaldatav.

NB! Hind kujuneb vastavalt toote komplektsusele. Käru ostusoovi korral või lisainfo saamiseks võtke ühendust meie füsioterapeudi Margitiga 58 863 950 / margit@itak.ee

Toodet on võimalik rentida ITAKi kauplustes kohapeal! Veendumaks, kas toode on soovitud kaupluses saadaval, palume kauplusesse ette helistada. Vajadusel saadame toote esimesel võimalusel soovitud kauplusesse.

Lastekäru EIO on väga kompaktselt kokkukäiv, ta võtab vähe ruumi hoiuruumis või auto pagasiruumis. Seljatoe kaldenurk on muudetav püstisest asendist poollamavasse asendisse (25°-75°) ning kohandatav on jalatoe plaadi nurk.

Istme laius: 35 cm
sügavus: 30 cm
seljatoe kõrgus: 66 cm
max kasutaja kaal: 40 kg
max kasutaja pikkus: 125 cm
toote kaal: 10 kg

Käru mõõtmed avatult: kõrgus 114 cm, laius 61 cm, sügavus 117cm

Käru laenutuse hind (30 päeva) 67,50 €, riikliku soodustusega 6,90 €. (Võimalik tagastada ka enne 30 päeva möödumist ja kasutamata päevade eest tagastatakse raha).

Soetamise viis

Saab laenutada

    ITAK OÜ

    Anna meile tagasisidet

    JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

    © 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD