Lastekäru Jogger, Lastekäru Jogger

Lastekäru Jogger

Jogger lastekäru on kergesti käsitletav ning hea manööverdamisvõimega väga kerge alumiiniumraamiga käru, mis on sobilik igapäevasteks jalutuskäikudeks kui ka tervisejooksuks. Kärul on mugav polsterdatud iste ning turvalisuse tagab 5-punktirihm. Käru on kompaktselt kokkupandav vaid ühe liigutusega ning eemaldatavad on ka tagumised rattad, võttes vähe ruumi hoiuruumis või auto pagasiruumis.

NB! Hind kujuneb vastavalt toote komplektsusele. Käru ostusoovi korral või lisainfo saamiseks võtke ühendust meie füsioterapeudi Margitiga 58 863 950 / margit@itak.ee

Toodet on võimalik rentida ITAKi kauplustes kohapeal! Veendumaks, kas toode on soovitud kaupluses saadaval, palume kauplusesse ette helistada. Vajadusel saadame toote esimesel võimalusel soovitud kauplusesse.

Lastekärul on kolm ratast suurusega 12´´, eesmine pöörlev ratas on lukustatav otseliikumiseks. Sõidumugavuse tagavad õhkkummid ja funktsionaalne tagavedrustus. Polsterdatud seljatoe kaldenurk on muudetav (15°-50°) ning kohandatav on ka jalatoe plaadi nurk. Polster on pestav ning vastavalt vajadusele saab kasutada talvist või suvist külge. Kärul on kokkuvolditava aknaga vihma- ja päiksevari, kõrgusreguleeritav käepide, 5-punktirihm, kinnitusrihmad transpordiks. Lisavarustusena pakume vihmakile, peatuge ja istmealust poekorvi.

Istme laius: 35 cm
sügavus: 30 cm
seljatoe kõrgus: 61 cm
max kasutaja kaal: 50 kg

toote kaal: 12 kg
Käru mõõtmed avatult: kõrgus 109 cm, pikkus 107 cm, laius 65 cm.

Käru laenutuse hind (30 päeva) 83,40 €, riikliku soodustusega 8,40 €. (Võimalik tagastada ka enne 30 päeva möödumist ja kasutamata päevade eest tagastatakse raha).

Soetamise viis

Saab laenutada

    ITAK OÜ

    Anna meile tagasisidet

    JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

    © 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD