Niisked puhastusrätikud Tena Wet Wipes Original

Tootekood: 50021
ISO kood: 09.33.30.01

5.20

TENA Wet Wipes Original on niisked puhastusrätikud, mis puhastavad ka kõige hapramat nahka. Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud rätikud on niisutatud puhastus- ja hooldusainega. Need on ideaalsed puhastamaks intiimseid kehaosi või tervet keha uriinipidamatuse toodete vahetamisel. Niisked puhastusrätikud on õrn alternatiiv seebile ja veele, et hoida nahka värskena, puhtana ja lõhnata. XL suurus, 30 x 20 cm, on peaaegu kaks korda suurem, kui keskmine beebi puhastusrätik. TENA ProSkin nahahooldustooted on tõenduspõhised ja dermatoloogiliselt testitud, et tagada nende efektiivsus ja ohutus.

Pakendis on 80 niisutatud salvrätti.

Soodustuse rakendumiseks logi sisse ID-kaardi, mobiili-ID või SMART-ID kaudu! Soodustust saab kontrollida ostukorvi vaates! Kõikidele vanaduspensionäridele rakendus riiklik soodustus uriinipidamatustoodetele automaatselt. Loe täpsemalt meie blogist!

19 laos

Koostis: Aqua, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Glycerin, Coco-Glucoside, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Lactate, Sodium Hydroxide, Octyldodecanol, Lactic Acid, Parfum

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga2,60 €
Lapse soodushind arstitõendiga2,60 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,52 €