pea kaitse kiiver lastele, Pea kaitse kiiver Orliman

Pea kaitse kiiver Orliman

85.00

Kerge pea kaitse kiiver on valmistatud hingavast õhku läbilaskvast materjalist ning sellel on sisemine froteevooder ja kärgstruktuuriga kangas, mis tagab suure tugevuse ja vastupidavuse. Kiivril on pehmendusega lõuarihm, mis on pikkusreguleeritav, mõlemal pool plastiksulgurid.

NÄIDUSTUSED: Imikute tserebraalparalüüsi, hemofiilia, ataksia, spastilisusega patsiendid ja kõigil juhtudel, kui esineb koljuluu muljumise risk või kõrgem kukkumisrisk.

VÄRV: must

SUURUSED:

 • peaümbermõõt 56 cm / 58 cm / 60 cm
 • teiste suuruste või värvide (roheline, roosa) soovi korral võta meiega ühendust!

Kui toode on laost otsas, siis anna huvist teada ja saame tellida.

KASUTAMINE:

Erinevaid patoloogiaid arvesse võttes, parimate ravitulemuste saavutamiseks ja toote kasutusaja pikendamiseks on oluline valida iga patsiendi või kasutaja jaoks õige suurus. Liiga väike suurus võib olla ebamugav ja talumatu. Soovitatav on reguleerida kompressiooni optimaalselt tugevaks, kuid mugavaks. Kui toodet tuleb kohandada, peab kõik sellised kohandused tegema ortopeedia spetsialist või selleks seaduslikult sertifitseeritud tervishoiutöötaja, kes peab tagama, et lõppkasutaja või toote õige paigaldamise eest vastutav isik mõistab, kuidas see toimib ja seda tuleks kasutada.

Toote paigaldamisel peate järgima järgmisi juhiseid:

 1. Valige õige suurus.
 2. Asetage kiiver pähe, veendudes, et esiosa on õiges asendis.
 3. Pingutage lõuarihma vastavalt vajadusele, et tagada stabiilne ja kindel sobivus.

Pea kaitsekiivri kasutamine sõltub näidustusest. Kuigi toode ei ole määratletud kui ühekordselt kasutatav seade, on soovitatav kasutada seda ainult ühel patsiendil ja ainult ettenähtud otstarbel.

Pea kaitse kiiver Orliman on määratletud kui I klassi meditsiiniseade. Teostatud riskianalüüs (UNE EN ISO 14971).

HOIUSTAMINE ja PUHASTAMINE: Kui toodet ei kasutata, hoidke seda originaalpakendis kuivas kohas toatemperatuuril. Kiivrit peske sageli käsitsi sooja veega (max 30º C) ja pesuainena kasutage pehmet seepi. Toote kuivatamiseks kasutage kuiva rätikut, et imada kangast võimalikult palju niiskust ja laske toatemperatuuril kuivada. Ärge riputage seda üles ega triikige toodet ega jätke seda otsesele kokkupuutele soojusallikaga, nagu ahjud, kuivatid, otsene päikesekiirgus jne. Toote puhastamisel ärge kasutage abrasiivseid või söövitavaid aineid, alkoholi, salve ega vedelaid lahusteid. Kui kiiver pole korralikult kuivatatud, või sisaldab pesuaine jääke, võib see ärritada nahka ja põhjustada toote riknemist.

Enne iga kasutamist kontrollige, et kõik toote komponendid oleksid paigaldusprotsessi kohaselt olemas. Regulaarselt kontrollige toodet. Kui märkate defekte või kõrvalekaldeid, teavitage sellest kohe edasimüüjat. See toode on valmistatud kergestisüttivast materjalist. Tulekahju korral eemaldage need kiiresti kehalt ja kasutage sobivaid vahendeid tulekahju kustutamiseks. Higistamisest põhjustatud väiksemate ebamugavuste vältimiseks soovitame kasutada mõnda tüüpi puuvillast kangast, eraldage nahk kokkupuutest toote materjaliga. Ebamugavuse korral, nagu hõõrdumine, ärritus ja turse, eemaldage toode ja pöörduge arsti või ortopeedi poole. Toodet võib kasutada ainult tervel nahal. Ei ole soovitatav kasutada lahtiste armide peal, millega kaasneb turse, punetus.

Sümboliga l tähistatud tooted sisaldavad looduslikku kummilateksit ja võivad põhjustada allergilisi reaktsioone lateksi suhtes tundlikele inimestele.

Sümboliga o tähistatud tooted sisaldavad ferromagnetilisi komponente ja seetõttu tuleb kasutada ettevaatusabinõusid, kui teile tehakse MRI-skaneerimine või puutute kokku sellega seotud kiirgusega, vm diagnostilised või terapeutilised protseduurid.

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga85,00 €
Lapse soodushind arstitõendiga85,00 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga85,00 €
Täiskasvanu soodushind arstitõendiga85,00 €
Lapse soodushind arstitõendiga85,00 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga85,00 €
Täiskasvanu soodushind arstitõendiga85,00 €
Lapse soodushind arstitõendiga85,00 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga85,00 €
Suurus

56 cm, 58 cm, 60 cm

  ITAK OÜ

  Anna meile tagasisidet

  JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

  © 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD