Ratastooli õhkpadi Conform, Ratastooli õhkpadi Conform
Ratastooli õhkpadi Conform, Ratastooli õhkpadi Conform
Ratastooli õhkpadi Conform, Ratastooli õhkpadi Conform
Ratastooli õhkpadi Conform, Ratastooli õhkpadi Conform

Ratastooli õhkpadi Conform

ISO kood: 04.33.03.01

Conform Air Cushion ratastooli õhkpadjad on mõeldud lamatiste ennetamiseks ja raviks. Conform õhkpatja kasutatakse keskmise ja kõrge lamatiste tekkimise riskiga patsientidel. Padja eriline disain ja tekstuur soodustab normaalset verereringet ning vähendab survet istmikupiirkonnas. Padi koosneb omavahel ühendatud “kambritest”.

Patja on saadaval kolmes erinevas kõrguses (5, 7,5 ja 10 cm) ja paljudes erinevates mõõtudes. Patja saab individuaalselt kohandada vastavalt inimese kehakaalule.

Padja kate on tehtud puuvillast. Katte alumine külg on kaetud mittelibiseva materjaliga.

Lamatisi ennetaval õhkkambritega ratastoolipadjal on võimalik kasutada ka plastikplaati (eraldi juurde ostetav), mis katab õhkpadja 2 või 4 õhkkambrit. Soovitav on kasutada katteplaati kõrgemal õhkpadjal, näiteks 10 cm. Katteplaadi kasutatakse, eesmärgiga vähendada keharaskusest tulenevat survet lokaalselt, on näidustatud tekkinud nahaprobleemide, haavandite korral reie-tuhara piirkonnas või operatsioonijärgsel taastumisel.

Katteplaat asetatakse tühjale padjale ja õhkkambrid tõmmakse aukudest läbi – plaat surutakse padja põhja vastu. Katteplaat jääb peale õhkkambrite täitumist vastu õhkpatja ilma kinnitamata. Padja rõhu muutumine katteplaadi efektiivsust ei mõjuta. Padja puhastamiseks saab katteplaadi eemaldada pärast padja õhust tühjenemist.

Komplektis: padi, puuvillane kate, paranduskomplekt ja pump.

NB! E-poest ostmiseks pöördu meie abivahendite spetsialistide poole ja küsi nõu õhkpadja mõõdu täpsustamiseks numbril 5886 3950.

Toodetud naturaalsest kummist (24-051 NK green) mis viib allergiariski miinimumini. Naturaalne kumm säilitab elastsuse ka madalatel temperatuuridel.

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga28,00 €
Lapse soodushind arstitõendiga140,00 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga28,00 €

    ITAK OÜ

    Anna meile tagasisidet

    JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

    © 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD